Golf5 | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf5,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf5 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:39 ,

GOLF5-NAFT-200CC-TDI-VITI-2005. MANUAL I pa diskutueshem

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 08:19 ,

Golf5 nafte 1.9 manual 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 15:03 ,

SHITET CLS 320

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:18 ,

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Pri 10:32 ,

✅ SHITET▪︎Ford Focus C-Max▪︎1.6 Tdci Diesel▪︎Automat▪︎2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 10:32 ,

✅ SHITET▪︎Ford Focus C-Max▪︎1.6 Tdci Diesel▪︎Automat▪︎2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 20:57 ,

Shitet golf5 2008 diesel manual

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 16:04 ,

Mencedes Benz EVO E280 Gaz/Benzine 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 14:24 ,

Shitet Volkswagen Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 23:18 ,

Golf 5 1.9 Nafte

4 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:22 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 08:54 ,

OKAZION Urgjente..GOLF5 GTSport Fabrike 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 19:20 ,

Golf 5 1.9 naft

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:34 ,

OKAZION URGJENT����Golf 5 Gt 1.4 Turbo&supercharger 170HP

4 140 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 04:34 ,

Okazion Golf 5 GTSport Turbo&Supercharcher 170hp urgjente..

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 09:36 ,

Shitet golf5 automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 17:51 ,

SHITET GOL5 SUPER GJENDJE 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 21:32 ,

golf 5

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 11:32 ,

C230 kompresor AMG edition nga fabrika

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 11:23 ,

C230 kompresor AMG edition nga fabrika

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:42 ,

C230 kompresor AMG edition nga fabrika

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 12:01 ,

C230 kompresor AMG edition nga fabrika

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 11:48 ,

C230 kompresor AMG edition nga fabrika

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 11:40 ,

C230 kompresor AMG edition nga fabrika

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 19:18 ,

Kok marshi bashk me lekur per golf5 & golf 6

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf5 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf5 në kategorinë Makina
  • Golf5 në kategorinë All Category
  • Golf5 në kategorinë Makina
  • Golf5 në kategorinë Makina
  • Golf5 në kategorinë Makina
  • golf5 në kategorinë Makina
  • Golf5 në kategorinë Makina
  • Golf5 në kategorinë Makina
  • Golf5 në kategorinë Makina
  • Golf5 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione