Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf GT 6 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf GT 6,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf GT 6 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:31 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi ✅ AUTO_SHEHU �� Benz , Audi , Vw , Bmw

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:34 Makina , Tiranë

Golf 5 2.0 tdi

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 11:56 Makina , Tiranë

AUDI A6 ALLROAD Quattro 3.0 BiTDI 313 HP ������������

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 10:57 Makina , Tiranë

�� Mercedes Benz C200 CDI Automatik C Klasse - C Classe

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 14:10 Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Mar 12:21 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 1.9 SPORT 6 MARSHA SUPER EKONOMIK

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 23:06 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Vespa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 23:06 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

HONDA SH125i ABS viti 2015

3 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 12:31 Makina , Tiranë

Makina me qera nga 19€/dita✅

19 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Mar 11:23 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 09:56 Makina , Tiranë

SHUTET GOLF 5 AUTOMAT

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 10:18 Makina , Tiranë

BMW GT 530

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:44 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 21:19 Makina , Tiranë

Golf 5

4 500 EUR

05 Shk 18:31 Makina , Tiranë

Andi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 10:42 Makina , Tiranë

Shitet golf 5 1.9 6 marsh

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 14:40 Makina , Tiranë

Shes makinë

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Sht 12:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
22 Gush 18:22 Makina , Tiranë

VW GOLF V

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Maj 20:33 Makina , Tiranë

Pjese Kembi Golf-6

90 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 17:43 Për fëmijë Lodra , Tiranë

Vetur per femijë

120 EUR

12 Shk 11:26 Makina , Tiranë

Golf 6 2.0

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 13:30 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 tdi 6R1 V.07

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 22:13 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 1.9

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 13:24 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 GT sport fabrike 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 11:07 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 GT sport fabrike 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 10:19 Makina , Tiranë

Golf 5 GT sport fabrike 2008, manual, model Amerikan

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Nën 15:10 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 GT sport fabrike 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Nën 10:17 Makina , Tiranë

Shitet Golf GT sport fabrike., kambio manuale viti 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Nën 19:07 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 GT sport fabrike 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 06:30 Makina , Tiranë

Shitet Golf GT sport fabrike 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 13:58 Makina , Tiranë

Vw Golf GT 1.4 Benzin sport fabrike 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 06:18 Makina , Tiranë

Shitet Golf GT sport fabrike 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 14:29 Makina , Tiranë

Shitet Golf GT sport fabrike., kambio manuale

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 12:17 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 1.9 Nafte 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 13:23 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 6 2011 1.4 BENZINE

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 13:01 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 2.0 Nafte 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf GT 6 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione