Golf 4 1.9 nafte | Tiranë

Automjete , 709

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 1.9 nafte , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 1.9 nafte Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:30
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:30
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:48 ,

OKAZION VW GOLF 5 PLUS 1.9tdi taksa per nje vit 0693585393

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 ,

VW GOLF 4 TD (i) 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:17 ,

Golf 4 nafte

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:04 Dyqani ,

Shitet Skoda Octavia Automat 1.9 Diesel

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:05 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:30
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:30
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:04 ,

Shes / Nderroj VW Golf Variant 1.9 TDI, viti 2009

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:21 ,

Shitet VW Golf IV, 1.9 TDI 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:47 ,

SHITET GOLF IV, 1.9 TDI, AUTOMATIKE

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:36 ,

Shitet Volkswagen Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 17:11 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 12:17 ,

Shitet/Nderrohet Golf 5 Look GTI 1.9 Automatik V

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 09:39 ,

GOLF 5 AUTOMAT 1.9 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 15:37 ,

Golf 4 2002 TDI nafte 2000€ i diskutueshem

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 13:47 ,

Shitet OKAZION

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 22:22 ,

Golf 4 1.9 Nafte Viti 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Shk 16:39 ,

VW golf 5 1.9 nafte 4×4 viti 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 07:09 ,

OKAZION Shitet GOLF 4 - cmimi shume i arsyeshem 1100 EURO

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 18:07 ,

Shitet Alfa Romeo 159

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:52 ,

SHITET Volkswagen Golf 4 1.9 Nafte _ Viti Dhjetor 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:39 ,

SHITET Volkswagen Golf 4 _ Viti Dhjetor 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 16:50 ,

SHITET

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 13:10 ,

Volkswagen Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 11:20 ,

Shitet golf 4 1.9 nafte tdi me i te kue super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 21:21 ,

Shitet golf IV TDI , (Di) e kuqe 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 19:31 ,

Shitet ose Ndrrohet Golf 4 2003 letra te paguara deri 2022☑️

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 07:46 ,

U Shit Flm MerrJep.al

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:28 ,

Golf 4 viti 15dhjetor2003 letra te paguara deri 1shkurt 2022

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 16:37 ,

NDERROHET

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:40 ,

SHITET Volgs Wagen GOLF IV

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 08:57 ,

��Shitet VW Golf 4 1.9 Automat Super Gjendje��

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 20:57 ,

Golf 4 gjendja e shkelqyer

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 19:38 ,

Seat Ibiza OKAZION!!

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 12:50 ,

Golf IV

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:57 ,

Shitet golf 4 1.9 nafte viti 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:47 ,

Audi A3 Coupe 1.9 TDI

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 14:26 ,

Golf 4

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 13:44 ,

Shitet Golf 4 Super Gjendje ����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 13:36 ,

Okazion: Golf 5 viti 2008 4X4

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 13:02 ,

Shitet golf 4 TDI ( D dhe I te kuqe) 1.9 Nafte 2001 6 marsha

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 16:16 ,

Seat Golf

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 20:56 ,

Volkswagen Golf 4, 1.9 TDI 2000

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 20:56 ,

Okazion passat 2002 superr gjendje.

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 20:06 ,

Golf

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 15:17 ,

Golf plus 1.9 naft Automat����

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 13:01 ,

Shitet Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 10:41 ,

Naft diesel

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 1.9 nafte | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione