Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjer | Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjer,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Gjer Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:50 Makina , Tiranë

Shitet C-class 220 2008 LOOK AMG

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

Audi A4 1.8 automat benzin gaz

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:54 Makina , Tiranë

Mercedez benz cklass w202

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:20 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S550 b+g 4-Matic MUNDESI NDERRIMI

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 11:37 Makina , Tiranë

E CLASS 280 CDI EVO

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 18:17 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 20:23 Makina , Tiranë

.Mercedes-Benz CLS 350 .Bluefficency

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 09:17 Makina , Tiranë

BMW 730 Gjendje perfekte

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 21:54 Makina , Tiranë

❗❗����Mercedes Benz E Class ����❗❗

33 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 13:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 17:59 Makina , Tiranë

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 17:58 Makina , Tiranë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 19:10 Makina , Tiranë

Toyota Aygo

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 10:02 Makina , Tiranë

W203 !! Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 09:20 Makina , Tiranë

C 220 EVO ///// Full Options !!

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 12:33 Makina , Tiranë

W203 �� FULL OPTIONS ♨️

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 21:34 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E-Class Evo 2007 Ne Super Gjendje

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 17:30 Makina , Tiranë

Mercedes benz W203

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 09:15 Makina , Tiranë

SHITET W203 !!!

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 22:38 Makina , Tiranë

Vw Tiguan

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 11:37 Makina , Tiranë

SHITET W203 FULL OPTIONS !!

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 07:26 Makina , Tiranë

BMW 320 GT

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 12:44 Makina , Tiranë

shes ford fiesta 1999 (1100Euro, i diskutueshem)

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 17:55 Makina , Tiranë

Shitet EVO /amg sport packet

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjer | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione