Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Camera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Camera,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Camera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

2010 MERCEDES BENZ E550

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Okazion Range Rover Evoque R Dynamic Full Panorama ����

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Okazion Audi A6 3.0 TDI S Line

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

CMIM OFERTE! Bateri Hybrid PlugIn/ Ekonomik

89 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER 1.8 BENZIN AUTOMAT 2010 MUNDESI NDRRIMI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina ekonomike me qera/ rent a car albania/ golf 7 me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 VITI 2010 T6 4x4 BENZIN GAZ NDERROHET

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf me qera Car rental/ car Hire/ Golf me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera tirana vW golf 7 economy cars for rent

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes E350 4Matic 2012 !!

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:09 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 5.0 TDI Quattro -15

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

2010 MERCEDES BENZ E550

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:44 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque R Dynamic

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:19 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.0 B/G 8500€

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP 1030 X360 G4

400 EUR

Sot 09:59 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

range rover vogue lungo autobiografi

46 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi Note 10 Pro

10 000 LEK

Sot 09:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E 220 CDI BLUETEC AVANTGARDE DESIGNO KAMERA-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

SUPER LAPTOP PER GRAFIKA ARKITEKTURE OKAZION

180 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:40 Apartamente  ·  Tiranë

Astir (2 Palmat) Jap me Qira: apartament me sipërfaqe 146 m2

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:23 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 2006 1.3 benzin gaz automat

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:34 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW Seria 7 Okazion

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHITET E350���� AMG LINE FULL OPTIONS BUSSINES EDITION����

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:14 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI A3 SEDAN 2014 FULL OPTIONS

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Okazion Range Rover Evoque R Dynamic Full Panorama ����

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:06 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 6+1 (7 seater) rent a SUV foristade

45 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 Vendeshe (6+1) me qera/ to rent

45 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:52 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 Seater (6+1) me qera/ to rent

45 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:52 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKC 2.0T 2019

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf nafte automat me qera/ car rental airport tirana

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:19 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 nafte Automat me qera/ to rent

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:06 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 40 TFSI quattro S tronic S LINE 2021

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:18 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 Inscription Benzine/Gaz BRC

32 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:37 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AudiA6

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:44 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Bateri 12v-9a

15 EUR

Dje 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes Benz S550 L Full Option

36 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S 550 V8 Biturbo

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:56 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKC 2.0T

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:56 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 Supercharged

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Gle 350

37 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:45 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

A8 4.0tfsi presidencial

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Camera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • camera në kategorinë Elektronika
  • camera në kategorinë All Category
  • Camera në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E-Class
  • Camera në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Camera në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • camera në kategorinë Elektronika
  • Camera në kategorinë Makina | Peugeot | 607
  • camera në kategorinë Video kamera
  • camera në kategorinë Shërbime
  • Camera në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione