Bokse | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bokse , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bokse Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:08 ,

AUDI A4, 2013, 2.0 NAFTE

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 ,

Shitet Nissan Qashqai 2.0 Benzi+Gaz, Automat, ZVICRA

7 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:12 ,

FORD KUGA 2010 2.5 BENZINE AUTOMATIK SUPER FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:09 ,

C180 KOMPRESSOR 2010 LOOK AMG AUTOMAT!!#ZVICRA

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:18 ,

Ford Fiesta automat, gaz/benzinë

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:37 ,

OKAZION VW Passat HighLine Full Optional 4Motion 2016

17 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 ,

Land Rover 2012 Black EDITION me Garanci

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:20 ,

Mercedez Ml350 LOOK AMG,’’FULL’’ ViTI 2013

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:57 ,

Audi Q5

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:58 ,

Porche Panamera 3.6

25 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Shk 19:55 ,

BMW X5 Look M full option 3.5d XDRIVE

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 11:03 ,

����Shitet Nissan Qashqai ����

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 15:31 ,

Mercedes Benz E class evo 200 Nafte Automatike

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 14:36 ,

Audi A4 Sline

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 17:13 ,

Mercedes Benz GLA 2016 - 51.000 km

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Shk 17:12 ,

Audi A7 S-Line Prestige 2016, TDI 3.0 quattro.

33 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Shk 16:18 ,

OKAZION LETRA TE SAPO PRERA FULL OPTION VOLVO S40

6 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 15:46 ,

Audi a5 mundesi nderrimi !!

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 15:02 ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjtd

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bokse | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim