Bmv | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmv,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmv Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:24 ,

BMW X6 3.0 XDRIVE FULL OPSION VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:08 ,

BMW SERIA 3 Xdrive

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:40 ,

Bmv 2006 naft 2.0 Okazion 4500 euro

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:17 Dyqani ,

AUTO ESEM . ML 350 DIESEL 19999€. TAPICERI BEZHE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:19 ,

Shitet makina BMV ne gjendje shume te mire!

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:18 ,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL KONDICIONER

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:53 ,

BMV 320 NAFTE KAMIO AUTOMAT VITI 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 15:05 ,

Gjendje Perfekte!!!! 7999€ , BMV 528i benzine/gaz 2008

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 19:56 ,

Okazion Bmv X6

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 13:57 ,

Bmv 2003 naft 2.0 Okazion 3600 euro full full full full

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 23:35 ,

Bmv

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 20:15 ,

Toyota Rav4 2.2 Naft D-Cat Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 13:53 ,

❗️❗️ Volvo S60 2.0 Nafte automat 2011 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 23:15 ,

Okazion

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Pri 15:13 ,

BMV X3 4X4

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 20:31 ,

Makine ne gjendje shume te mire

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Pri 17:30 ,

Paisje lavazhi prefesjonale te teknollogjia fundit

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 16:22 ,

Land Rover ferlander

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 14:38 ,

Land Rover ferlander td4

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 14:06 ,

vw cady

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 18:37 ,

Shes bmv x5 full full

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 13:28 ,

Super makin

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 13:16 ,

Land Rover ferlander td4

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 23:33 ,

SHITET BMV 525 OKAZION

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:33 ,

SHITET BMV 525 OKAZION

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:29 ,

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 18:07 ,

Shitet BMV 525 OKAZION

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:36 ,

Shitet Bmv

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:38 ,

Okazion bmv seria 5

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 06:34 ,

SHITET BMV

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 03:42 ,

Bmv x5

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 12:08 ,

Bmv X5 Letra 1 vit nderrohet me kamion 1622 ose 1722 me vinç

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 18:56 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 16:23 ,

Bmw 320D Nafte 2008. 4200 ��

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 21:44 ,

Bmv

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 22:35 ,

Tirane

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 20:05 ,

bmw seria 1 1.6 benzine

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 21:26 ,

X5 full

10 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmv | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmv Bmv Bmv Bmv Bmv Bmv x5 Bmv x5 Bmv bmv BMV

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione