Automatik | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automatik ,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automatik Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:31
Linku:
,

OKAZION Touran 1.9 TDI 2009 Full Option | Auto Parking

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:05
Linku:
,

VW GOLF VI 2.0 TDI FULL OPTIONS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22
Linku:
,

Golf 5,2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:57
Linku:
,

AUDI SQ7 4.0 V8 BiTurbo TDI

58 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 19:52
Linku:
,

SHITET AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 16:31 ,

Mercedes-Benz ML 250 (4MATIC)

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:30 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:30 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:30 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 ,

C klas 1.8 Kompresor Automat viti 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 ,

Shitet Nissan Qashqai 2.0 Nafte , Automat, 2008, ZVICRA

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:29 ,

Mercedes S 350 L Viti 2011

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Mercedes-Benz 204, C Clas 200 Cdi - Viti- 2008 Avangard

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:21 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 ,

C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

✔SUPER OKAZION✔ BMW 750L X-DRIVE 2011 SUPER FULL OPSION

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

B CLASS 200 NAFT 2007 AUTOMATIK (SUPER GJENDJE) 155.000KM

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:19 Dyqani ,

SHITET BMW 740 LI 3.0 V6 LUNGO VITI 2011 GJENDJE PERFEKTE

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 ,

AUDI Q7 4.2 S-LINE FABRIKE "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Dyqani ,

����SHITET BMW X5 3.0 XDRIVE FULL NE GJENDJE PERFEKTEE

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Dyqani ,

SHITET HYUNDAI SONATA HYBRIDE FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:18 Dyqani ,

Honda FRV nafte 6 vende manuale 6 marshe 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:18 Dyqani ,

SHITET BMW 530 VITI 2008 FULL OPSION GJENDJE PERFEKTE

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Dyqani ,

SHITET BENZ C250 4MATIC LOOK AMG GJENDJE PERFEKTE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Dyqani ,

SHITET HONDA ACCORD 2.4 BENZINE GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 Dyqani ,

SHITET NISSAN ALTIMA VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:17 Dyqani ,

C klas Benzine 4x4 Automatike 2010 me dogane.

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:16 ,

Mercedes benz E220 Evo viti 2007

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

Bmw 118 dizel 2008 Tirane

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 ,

Bmw seria 1 2008 Tirane

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 Dyqani ,

Mercedes-Benz B-CLASS 180 AVANGARDE

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 Dyqani ,

Toyota AURIS 1.4 DIESEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:10 Dyqani ,

Volkswagen GOLF 6 1.6 NAFT

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:09
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz look 63 amg

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:09 Dyqani ,

Mercedes-Benz A-CLASS A180 Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:09 Dyqani ,

Volkswagen CADDY MAX 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09 Dyqani ,

Suzuki SPLASH 1.3 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:08 ,

BMW 325.I.Touring.Panorama.Automat.08.����

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:07 ,

OKAZION VW GOLF PLUS 1.9 TDI AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

Ford C-Max 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:06 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:06 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:06
Linku:
,

Okazion VW Caddy dizel 2010

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

Mercedes-Benz ML 350CDi Bluetec 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:05 ,

Shitet BMW 730 XDrive, Viti 2015, Full Option, 28,900 Euro

28 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:04 ,

AUDI A3 2.0 TDI S-tronic AUTOMATIK PA DOGANE

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automatik | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Automatik Automatik

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione