Auris | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Auris , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Auris Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:08
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:07
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2010 , AUTOMAT , 2.2 NAFTE , 7990 EURO

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:09
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, 3400 EU

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:07
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 04:35 Dyqani ,

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:02 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI NE GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:02 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:01 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:01 ,

FIAT BRAVO 1.4 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:17 ,

SHITET AURIS 1.4 NAFTE VITI 2010MANUAL ME LIBER,FULL

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:06 ,

TOYOTA AURIS 1.4 D4D

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:20 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D LINEA LUNA SUPER GJENDJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, 3400 EU

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:08 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2004, K.MANUALE, BENZIN-GAZ, 2790 EURO

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:08 Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 4 PORTA ME DOGANE

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:07
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:07
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2010 , AUTOMAT , 2.2 NAFTE , 7990 EURO

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:06
Linku:
Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 ,

OKAZION TOYOTA AURIS D4-D SUPERFULL SAPOARDHUR

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:23 ,

Toyota Auris 1.4 nafte v. 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:22 ,

Toyota Auris Automatike 1.4 nafte

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:21 ,

Toyota Auris v. 2007 Automatike 1.4 nafte

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:20 ,

Toyota Auris 1.4 nafte v.2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:00 ,

TOYOTA❌AURIS❌1.4-D-4-D❌2010❌������

6 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:56 ,

Toyota auris

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:27 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE "AUTOMAT"

5 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:20 ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE VITI 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:15 ,

Golf 6 2010 Look Gti Manual 2.0 Naft Mundesi Ndrrimi

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:41 ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE MANUAL VITI 2008.....

4 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:24 ,

Toyota auris 2.0 nafte

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:19 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D 93kw,,126hp SOL

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:15 ,

Okazion toyota auris

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:10 ,

Toyota Auris 1.4 Naft-MANUAL-V-07-08-����

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:09 ,

Toyota Auris 1.4 Naft-MANUAL-V-08-09-����

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:58 ,

TOYOTA AURIS/VITI 2008 1.4 NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:53 Dyqani ,

Toyota Auris 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:53 ,

Toyota Auris 1.4 diesel 5 dyer 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:53 ,

Toyota Auris 1.4 diesel berlina

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 ,

Shitet Toyota Auris

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:23 ,

Toyota auris

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:10 Dyqani ,

TOYOTA AURIS HYBRIT

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Auris | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione