4x4 | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4 , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4x4 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 18:49
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:19
Linku:
,

Shitet Volkswagen Tiguan 01/2017

24 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Shk 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:37
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:21 ,

Range rover autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:20 ,

Cls nafte gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:18 ,

Volvo S40 R-Design / Benzine+Gaz 2.5T ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16
Linku:
,

TOYOTA RAV4,AUTOMAT,2.2DIESEL,VITI 2014,FULL OPTION,GJERMANI

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:57 Dyqani ,

OKAZION HUNDAI SANTAFE 4X4 2009/2.2 NAFTE

7 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:49 ,

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:38 ,

BMW X5 + Atlete Lacoste dhurate

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:37 ,

FORD KUGA 2010 2.5 BENZINE AUTOMATIK SUPER FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:37 Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:37 Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 ,

BMW X5 + Atlete Lacoste Origjinale dhurate

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:34 ,

Shitet&Nderrohet Audi A4 2.0 Benzine Quattro 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:25 ,

Okazion Hyundai santa fe,Hyndai Hundai

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 ,

������ OKAZION ������

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:56 ,

MERCEDES ML350 GAZ/BENZIN AUTOMAT 2007 FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION DSG

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:49 ,

shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 ,

C-Class 220 EVO 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:48 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:48 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:47 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 ,

FORD FUSION TITANIUM 2013 HYBRID FULL OPSION USA

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:47 ,

Ford Focus 1.6 dissel

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:47 ,

Mercedes Benz C-Class EVO

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:45 Dyqani ,

MAZDA CX-7,VITI 2011,MANUALE,4X4,MOTORR 2.2 NAFTE

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:43 ,

Shitet Lancia Musa

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:41 Dyqani ,

OKAZION RANGE SPORT 3.6 TDV8 2009

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 Dyqani ,

����Super Okazion Ford Focus Automat ����

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:37 Dyqani ,

Okazion skoda yeti 4x4 2.0tdi automat

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:37 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Dyqani ,

‼️Vw tiguan 2.0tdi automat ‼️

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:36 Dyqani ,

����Skoda oktavia 2.0tdi automat����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:29 ,

Mercedes-Benz C200-05������������

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:27 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:24 ,

Shitet Toyota Aygo

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 4x4 në kategorinë All Category
  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Automjete
  • 4x4 në kategorinë Makina

Në fillim