Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

197 | Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 197,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 197 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 19:03 Makina , Tiranë

Discovery 4 LUXURY 3.0Sd V6(NAFTE) ������������

16 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:54 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte viti 07 automatik

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:34 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 7 ulse Automat

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:07 Makina , Tiranë

Okazion Toyota RAV-4 2008 4x4 2.2 Naftë Manual Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:58 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS AUTOMATIK KLIMA

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 10:32 Makina , Tiranë

Golf 5 letra per 1 vit

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 20:36 Makina , Tiranë

BENZ 204 C KLAS 220

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 09:36 Makina , Tiranë

Land Rover DISCOVERY 4

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Tet 17:39 Makina , Tiranë

Golf 6

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Gjendje: I ri
14 Tet 16:25 Makina , Tiranë

Shitet opel astra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 16:19 Makina , Tiranë

VW Golf Viti 2011 Kambio Automatike 2.5 Behet 100% Me Gaz

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 23:14 Apartamente , Tiranë

Apartamnet 4+1+2 tualete ne Yzberisht

209 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
27 Sht 21:48 Makina , Tiranë

PASSAT CC

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 17:12 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 Allroad

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 09:51 Makina , Tiranë

VW Passat Higheline 2.0 Automat

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 17:31 Makina , Tiranë

Shitet

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 18:43 Apartamente , Tiranë

Apartamnet 4+1+2 tualete ne Yzberisht

209 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
17 Gush 19:09 Apartamente , Tiranë

Super Apartament ne shitje Yzberish 4+1+2 + Garazh

245 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
07 Qer 15:35 Makina , Tiranë

U shittt FLM…..

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:04 Makina , Tiranë

SHITET Jeep Grand Cherokee

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 11:57 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 12:43 Makina , Tiranë

Bmw 116 Facelift

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:17 Makina , Tiranë

Shitet Golf V viti 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 18:27 Makina , Tiranë

Shitet auris 1.4 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 17:07 Makina , Tiranë

Shitet auris 1.4 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 08:13 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 11:00 Makina , Tiranë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 09:54 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 benzin+gaz

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 23:21 Makina , Tiranë

Ford Focus

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 23:00 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 10:22 Makina , Tiranë

Ford Focus

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 21:31 Makina , Tiranë

Ford Focus

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 08:00 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 1.6

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 197 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 1972 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • 1970 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • 1978 në kategorinë Makina
  • 1975 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 240
  • 1970 në kategorinë Automjete
  • 1976 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 1970 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E-Class
  • 1973 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 1971 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • 1978 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 240

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione