Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tepelenë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tepelenë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Shk 15:00 Të tjera , Tepelenë

Shiten bletë

18 000 LEK

04 Shk 09:27 Makina , Tepelenë

OKAZION 1200€

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 16:21 Makina dhe Inventarë Për shitore/butiqe , Tepelenë

Aide

1 000 EUR

30 Jan 22:16 Makina , Tepelenë

Ford benzin gas

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 17:30 Makina , Tepelenë

Sprinter 415cdi vip

23 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Jan 18:52 Makina , Tepelenë

shitet

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 11:51 Makina , Tepelenë

Jeep Cherokee 250D

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 14:24 Makina , Tepelenë

Rulote

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 01:54 Makina , Tepelenë

Opel corsa 1.0 Benzin+Gaz

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 10:36 Të tjera , Tepelenë

dfsdfsdfsdf

31 Dhj 13:27 Makina , Tepelenë

Makin pa letra

30 Dhj 09:11 Të tjera , Tepelenë

dsfsdfsdf

28 Dhj 19:20 Të tjera , Tepelenë

Mercedes-Benz 220 -94

25 Dhj 11:54 Makina , Tepelenë

shitet landrover discover

4 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 08:27 Të tjera , Tepelenë

sdfsdfsd

21 Dhj 08:27 Të tjera , Tepelenë

sadsadasd

16 Dhj 20:05 Shtëpi , Tepelenë

Shitet shtepi 2+1 ne Tepelene

1 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Dhj 03:48 Të tjera , Tepelenë

sdfsdf

10 Dhj 23:52 Punë Të tjera , Tepelenë

Deshironi te keni biznesin tuaj?

09 Dhj 09:23 Shtëpi , Tepelenë

Shitet Apartament 3+1 ne Tepelene

1 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
04 Dhj 06:17 Makina , Tepelenë

SHITET AUDI A6

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 16:29 Makina , Tepelenë

Shitet Mazda

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 10:57 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Tepelenë

Pjes per zetora 28

1 LEK

17 Nën 03:28 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Tepelenë

Zetor cek

7 000 000 LEK

11 Nën 13:18 Makina , Tepelenë

Range Rover Vogue 2.5 Nafte 2000

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 15:24 Makina , Tepelenë

Pjese per sprinter 515 2010

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 13:47 Makina , Tepelenë

Toyota land cruizer

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Nën 09:04 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Makina ndërtimi , Tepelenë

Gurore Mobile

99 000 EUR

30 Tet 16:07 Makina , Tepelenë

Benz Avangard 250

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 15:12 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për kuzhinë , Tepelenë

jdjdjd

50 LEK

15 Tet 15:40 Makina , Tepelenë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 00:32 Makina , Tepelenë

Mercedes Benc Evo

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 15:05 Motoçikleta (mbi 50cc) Touring , Tepelenë

Mottorr

650 LEK

Viti: 2011

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione