Tepelenë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tepelenë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Gush 13:58 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 19:36 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 22:56 ,

Mercedes benz w211

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Gush 15:49 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 11:25 ,

Ww Bora manual 97

11 111 111 111 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 19:24 ,

Jepet hyrje me qera tek fresku

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Korr 10:34 ,

VW Golf

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 13:20 ,

Inverter

200 EUR

20 Korr 23:18 ,

Ml 270

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 12:39 ,

Ford focus 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 20:19 ,

Suzuki 400cc

800 000 LEK

Viti: 1998
06 Korr 15:57 ,

Shitet Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 13:13 ,

Toyota Yaris Automat

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 01:42 ,

Shitet 190

900 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 18:49 ,

Super Apartament

21 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Qer 18:42 ,

Toyota RAV4

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 21:39 ,

Shitet

1 300 LEK

Viti: 2008
23 Qer 11:57 ,

OKAZION

21 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
23 Qer 10:36 ,

Toyota Yaris 1.4 Diesel

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 22:08 ,

Volvo v70

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Qer 19:07 ,

Shitet Mercedes Benz C 220 viti 2010

6 998 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 08:33 ,

ford fokus i2007 me nafte 1.6

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 11:52 ,

Mercedes 200 dizel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 09:05 ,

Shitet shtepi private

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
11 Qer 12:33 ,

shitet jeep cheroke viti 1994

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 11:13 ,

Okazion Opel Astra

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 21:43 ,

Shitet CLK super gjendje.

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 23:12 ,

G Class 400

45 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:01 ,

Cls 350 cdi

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 10:08 ,

Opel Corsa 1.2

400 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Qer 17:38 ,

Volvo V50

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 14:01 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione