Tepelenë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tepelenë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Tet 13:10 ,

Mercedes-Benz , C220

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 20:18 ,

Autobuz 20+1

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 12:49 ,

Shitet per pjes golf 3

350 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 20:06 ,

Mercedes Benz C-Clas 220 Viti 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 21:21 ,

Honda CRV

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 20:23 ,

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 16:17 ,

Mercedez Benz CLC 200

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 22:46 ,

Shitet opel Zafira 2006 1.9

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 12:44 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 19:30 ,

BMW X5 4.8 Benzin/Gaz

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 16:15 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 14:50 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 10:20 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 11:59 ,

Benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Sht 09:07 ,

Toyota YARIS 1.4 Nafte Viti 2008 ,ardhur nga ����

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 11:26 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 motor i zi

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 12:05 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 16:26 ,

Shtepi ne shitje

15 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Sht 13:34 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 17:31 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 16:14 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 13:30 ,

c clas 220 cdi portobagazh

1 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 07:05 ,

shitet 240 okazion vetem pak dit

5 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Sht 20:31 ,

VETEM SHITJE

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 21:41 ,

shitet mitsubish

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 18:11 ,

Shitet mercedes benx 220

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 17:09 ,

Mercedes benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 15:48 ,

Mercedes 200 clc

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 14:31 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 20:44 ,

Suzuki gs 400cc

800 000 LEK

Viti: 1997
12 Gush 15:34 ,

Mitsubishi L200

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione