Tepelenë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tepelenë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Jan 14:26 ,

Jepet me qera apartment 1+1 rruga e Durresit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Jan 11:43 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

120 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Dhj 19:55 ,

Mercedes Benz Vito 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Dhj 15:24 ,

Shitet makina

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 21:24 ,

Shitet Nisan Navara

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 13:30 ,

Shitet Glof 4

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 15:09 ,

Shitet golf 5 2007 1.9 nafte

3 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 13:29 ,

plloter rolland

750 EUR

10 Dhj 17:47 ,

Ford Focus

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 18:46 ,

Furre buke me dru

8 000 EUR

07 Dhj 18:37 ,

pasat

3 300 EUR

07 Dhj 17:28 ,

Ford focus

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 15:38 ,

SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES 1 MAJI !

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
01 Dhj 20:07 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Nën 11:36 ,

Nderrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 11:23 ,

SHITET SHARAN

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 12:31 ,

iphone 5

50 LEK

23 Nën 12:15 ,

Cklas 180 kompresor benzin gaz 2003

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 14:47 ,

Smart

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 20:24 ,

Ford Focus TDCI dy te kuqe

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 16:54 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 17:39 ,

Audi A6 2.5 tdi Avant okazion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 15:27 ,

Shitet golf 5 okazion!!!

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 21:57 ,

Jaguar XJ6 3.2 benzine 1990

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Nën 19:45 ,

shite bmw 318

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 21:19 ,

AUDI A4.2.0NAFT2012.Full.32.000km.12.000€

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione