Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tepelenë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tepelenë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 21:23 Makina , Tepelenë

Shitet Mercedes Benz sprinter 515

21 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 23:18 Shtëpi , Tepelenë

Shitet shtepi

18 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Korr 15:50 Apartamente , Tepelenë

Apartament 2+1 me qera Ambasada Suedeze

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Korr 16:40 Makina , Tepelenë

Smart

1 900 EUR

04 Korr 22:01 Shtëpi , Tepelenë

Shitet shtepi

16 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Korr 11:13 Makina , Tepelenë

Mercedes Benz E300 Nafte

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 16:40 Makina , Tepelenë

Okazion!!!

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 18:18 Të tjera , Tepelenë

Blete ne shitje

25 Qer 18:12 Të tjera , Tepelenë

Blete ne shitje

25 Qer 13:59 Shtëpi , Tepelenë

Shitet shtepi

17 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
24 Qer 20:02 Shtëpi , Tepelenë

Shitet shtepi

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
23 Qer 22:56 Makina , Tepelenë

Ford fosus okazion

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 22:53 Makina , Tepelenë

OKAZION 950 euro, I padiskutueshëm, 1.8 benzine, ekonomike

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 20:19 Makina , Tepelenë

Shitet Ford Focus-cmax

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 13:57 Makina , Tepelenë

Okazion Hyundai 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 05:37 Makina , Tepelenë

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 15:46 Makina , Tepelenë

Fiat grande punto

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 14:29 Makina , Tepelenë

Toyota Auris 2.2

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 23:48 Shtëpi , Tepelenë

Shitet shtepi

18 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Qer 23:48 Shtëpi , Tepelenë

Shitet shtepi

18 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Qer 12:05 Të tjera , Tepelenë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

09 Qer 21:55 Makina , Tepelenë

Toyota Auris 2.2

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Qer 13:40 Makina , Tepelenë

Shitet Audi A2

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 12:32 Apartamente , Tepelenë

Jepet apartament 3+1 +2 me qira Rr.Budi

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Qer 14:36 Apartamente , Tepelenë

Okazion

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
31 Maj 21:43 Makina , Tepelenë

Shitet nderrohet

55 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 15:12 Apartamente , Tepelenë

Jepet apartament 3+1+2 me qira tek Hygeia

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
28 Maj 19:42 Shtëpi , Tepelenë

Shitet 1+1

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
28 Maj 10:08 Pjesë këmbimi Të tjera , Tepelenë

Shitet torno

2 500 EUR

28 Maj 10:08 Apartamente , Tepelenë

Shitet

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
17 Maj 23:51 Makina , Tepelenë

Shitet Peugeot Partner 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 16:49 Makina , Tepelenë

Smart fortwo 600cc

1 800 EUR

13 Maj 19:41 Shtëpi , Tepelenë

Shitet Shtepi private

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Maj 23:56 Makina , Tepelenë

Audi A8 Quattro

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 17:02 Makina , Tepelenë

Fiat Grande Punto

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 04:10 Makina , Tepelenë

Shitet Skoda Fabia

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 05:10 Shtëpi , Tepelenë

KERKOJ shtëpi private

01 Maj 18:24 Tokë/Fusha dhe farma , Tepelenë

1 hektare toke ne Veliqot.

10 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione