Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Shkoder | Shkodër | Të tjera

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shkoder,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shkoder All | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Dhj 21:04 Të tjera , Shkodër

Shitet mini spitz

150 EUR

09 Dhj 19:08 Të tjera , Shkodër

Shesim caj mali

1 LEK

09 Dhj 19:05 Të tjera , Shkodër

SHESIM CAJ MALI

1 LEK

02 Dhj 20:35 Të tjera , Shkodër

Shesim caj Mali bio

1 LEK

09 Nën 12:39 Të tjera , Shkodër

Shitet prone ne pedonale.

2 800 000 EUR

27 Sht 20:57 Të tjera , Shkodër

skuter

100 EUR

01 Gush 13:49 Të tjera , Shkodër

Prone per shitje

150 000 LEK

28 Korr 19:36 Të tjera , Shkodër

Shkoder

1 000 LEK

22 Korr 19:56 Të tjera , Shkodër

Shesim caj mali

19 Pri 13:30 Të tjera , Shkodër

Aksesore te ndryshem per bicikleta

1 LEK

15 Pri 11:18 Të tjera , Shkodër

‼️Makina me Qera‼️Rent a Car‼️

20 EUR

11 Mar 01:14 Të tjera , Shkodër

CeraVe krem per duar

1 400 LEK

25 Jan 11:34 Të tjera , Shkodër

Shkoder

15 Dhj 22:24 Të tjera , Shkodër

Karriga per lokal

28 Nën 22:10 Të tjera , Shkodër

Lule Fikos

70 EUR

06 Nën 19:16 Të tjera , Shkodër

Biciklet

180 EUR

06 Nën 19:16 Të tjera , Shkodër

Biciklet

180 EUR

06 Nën 10:42 Të tjera , Shkodër

Biciklet

180 EUR

22 Tet 00:55 Të tjera , Shkodër

Vazo Guri

50 LEK

20 Sht 01:33 Të tjera , Shkodër

Dritare per çati

200 EUR

19 Sht 06:54 Të tjera , Shkodër

Dritare per çati

200 EUR

24 Gush 13:13 Të tjera , Shkodër

Miner bitcoin

350 EUR Price Reduced

22 Korr 13:14 Të tjera , Shkodër

FRIGORIFER BANAK

1 000 EUR

15 Maj 13:50 Të tjera , Shkodër

kabin zgare ne shkoder

650 EUR

26 Pri 20:39 Të tjera , Shkodër

Bitcoin - blej dhe shes

44 430 EUR

16 Pri 17:13 Të tjera , Shkodër

Palma 15 vjecare!

299 EUR Price Reduced

28 Mar 16:48 Të tjera , Shkodër

Biciklete

100 EUR

17 Mar 13:02 Të tjera , Shkodër

✅ OKAZION

100 LEK

15 Mar 08:48 Të tjera , Shkodër

Palma ne Shkoder (dergut)

150 LEK

08 Mar 09:01 Të tjera , Shkodër

Shirten lope

1 EUR

07 Mar 16:31 Të tjera , Shkodër

Aloe vera

500 EUR

02 Mar 21:55 Të tjera , Shkodër

Okazion Biçiklete 26

100 LEK Price Reduced

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shkoder | All | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Shkoder in category Shtëpi
  • shkoder in category Vendbanime
  • Shkoder in category All Category
  • shkoder in category Makina | VW Volkswagen | T5
  • Shkoder in category Makina | Land Rover | Discovery
  • Shkoder in category Makina | Mercedes-Benz | 300
  • Shkoder in category Makina | Audi | Q7
  • Shkoder in category Apartamente
  • Shkoder in category Apartamente
  • Shkoder in category Shtëpi

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information