Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Mar 19:29 Të tjera , Krujë

Porte shtepie

40 000 LEK

22 Mar 15:25 Të tjera , Krujë

kolibe qeni

10 000 LEK

20 Mar 15:06 Të tjera , Krujë

Kondicioner

1 000 EUR

07 Mar 20:43 Të tjera , Krujë

Shes Lavastovilje Siemens

23 000 LEK

27 Shk 22:49 Të tjera , Krujë

Bilardo me xhetona

700 LEK

25 Shk 19:28 Të tjera , Krujë

Aparat oksigjeni

03 Shk 14:54 Të tjera , Krujë

gjenerator

450 EUR

03 Shk 14:24 Të tjera , Krujë

Gjenerator

450 EUR

31 Jan 22:02 Të tjera , Krujë

Goku

400 LEK

31 Jan 18:39 Të tjera , Krujë

Makine qepse

200 EUR

26 Jan 06:46 Të tjera , Krujë

Makin prerese mermeri

200 EUR

15 Jan 20:45 Të tjera , Krujë

Depozita gazi

12 Jan 08:51 Të tjera , Krujë

Koshere Bletesh

4 500 LEK

10 Jan 23:51 Të tjera , Krujë

Ford tranzit

8 500 EUR

26 Dhj 15:22 Të tjera , Krujë

Pajisje ndertimi

50 000 LEK

18 Dhj 10:32 Të tjera , Krujë

piktura origjinale italia

100 EUR

11 Dhj 23:12 Të tjera , Krujë

Ps3 smile

170 LEK

28 Nën 11:11 Të tjera , Krujë

SHITEN PAISJE LAVANTERIE

13 000 EUR

21 Nën 19:21 Të tjera , Krujë

Set pastrim kimik

10 000 EUR

21 Nën 19:20 Të tjera , Krujë

Pastrim kimik

3 000 EUR

17 Nën 21:24 Të tjera , Krujë

Shiten tenda

111 LEK

17 Nën 20:32 Të tjera , Krujë

Borda trriçe

3 850 EUR

13 Nën 20:32 Të tjera , Krujë

Frigorifer freskues mural

280 000 LEK

06 Nën 20:03 Të tjera , Krujë

Shes porte hekuri

150 EUR

20 Tet 13:07 Të tjera , Krujë

Zagori

200 EUR

18 Tet 12:07 Të tjera , Krujë

Tavolin per bebe

75 LEK

17 Tet 13:27 Të tjera , Krujë

Shiten Stopa per W210

80 LEK

16 Tet 11:35 Të tjera , Krujë

Kontinjer

09 Tet 09:23 Të tjera , Krujë

Shitet DVR dhe kamera

10 000 LEK

05 Tet 08:43 Të tjera , Krujë

karrike antike

150 EUR

21 Sht 16:09 Të tjera , Krujë

Rulote Fast Foodi

8 000 EUR

19 Sht 20:09 Të tjera , Krujë

Palma

08 Sht 20:20 Të tjera , Krujë

Bot 2 ton

2 500 EUR

30 Gush 23:21 Të tjera , Krujë

Tharse flokesh

2 500 LEK

26 Gush 13:20 Të tjera , Krujë

Shitet Vinc Ndertimi

500 EUR

25 Gush 19:15 Të tjera , Krujë

Makinete, pije te ngrohta

1 200 EUR

17 Gush 00:38 Të tjera , Krujë

Tenda ne shitje

11 111 LEK

15 Gush 19:28 Të tjera , Krujë

Goma dhe disje

200 EUR

29 Korr 15:18 Të tjera , Krujë

Biciklet

60 000 LEK

13 Korr 12:52 Të tjera , Krujë

Friteze

20 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione