Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:11 Të tjera , Korçë

Shiten disqe për PS3

70 EUR

Dje 12:49 Të tjera , Korçë

SHITET AMBJENTI 70.METRO KATROR

18 000 EUR

Dje 12:35 Të tjera , Korçë

MAKINE QEPSE PROFESIONALE

130 EUR

Dje 12:31 Të tjera , Korçë

MOTOR PER FEMIJE PUNON ME BENZIN.

200 EUR

Dje 12:26 Të tjera , Korçë

BICIKLETE PER FEMIJE

35 EUR

Dje 12:23 Të tjera , Korçë

PRESE PER HEKUROSIE.TE SHPEJTE

50 EUR

Dje 12:16 Të tjera , Korçë

APARATE PROFESIONALE ME AVULL

110 EUR

Dje 12:12 Të tjera , Korçë

Biciklete

600 EUR

Dje 12:12 Të tjera , Korçë

Kriko BIRRE

250 EUR

Dje 12:01 Të tjera , Korçë

Mercedes w202.C220 DIEZEL 1996

2 500 EUR

24 Mar 12:23 Të tjera , Korçë

makina qepese

750 LEK

23 Mar 17:26 Të tjera , Korçë

Toke

23 Mar 17:26 Të tjera , Korçë

Fritze profesionale

550 EUR

23 Mar 17:26 Të tjera , Korçë

Laptop

170 EUR

23 Mar 17:26 Të tjera , Korçë

Frigorifer Freskues Banak

1 000 EUR

23 Mar 17:25 Të tjera , Korçë

Gjiro Pjekse

1 000 EUR

23 Mar 17:25 Të tjera , Korçë

Furre per te pjekur pula

1 000 EUR

23 Mar 16:29 Të tjera , Korçë

SHITET HEKUROSJE ROBASH..

3 000 LEK

20 Mar 23:16 Të tjera , Korçë

Bilardo

80 000 LEK

20 Mar 16:01 Të tjera , Korçë

Hotel Bar Restorant

500 000 EUR

18 Mar 13:08 Të tjera , Korçë

Detektor Floriri

2 000 EUR

12 Mar 22:37 Të tjera , Korçë

BERETTA Biçikletë Qyteti

15 000 LEK

11 Mar 09:31 Të tjera , Korçë

Raki Perla

1 LEK

11 Mar 09:26 Të tjera , Korçë

Raki Perla

1 LEK

10 Mar 02:23 Të tjera , Korçë

Shes Android Box R69

3 000 LEK

08 Mar 21:39 Të tjera , Korçë

Boldatriçe

07 Mar 10:54 Të tjera , Korçë

Rafte per biznes

400 000 LEK

07 Mar 07:29 Të tjera , Korçë

hurma arabe

7 EUR

06 Mar 15:11 Të tjera , Korçë

Poltron berberi

450 LEK

06 Mar 14:49 Të tjera , Korçë

Leshohet apartament me qira 2+1

15 000 LEK

06 Mar 10:52 Të tjera , Korçë

Bosch D-tect 120 & Bosch GDR10.8

200 EUR

05 Mar 14:28 Të tjera , Korçë

Kazan Rakie me gaz dhe dru

2 000 EUR

04 Mar 12:30 Të tjera , Korçë

Pakete turbo w211 270cdi

50 LEK

02 Mar 17:05 Të tjera , Korçë

Pivisjere

1 000 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione