Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

prodhimin - Të tjera Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe prodhimin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj prodhimin Të gjitha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Maj 10:37 Të tjera , Durrës

CARPIGIANI L20

1 450 EUR Çmimi me zbritje

08 Jan 19:03 Të tjera , Korçë

okazion

6 LEK

04 Jan 21:20 Të tjera , Tiranë

Shitet biznesi

1 LEK

11 Nën 07:01 Të tjera , Fier

Ballon per qese LDPE,LLDPE

18 000 EUR

31 Gush 21:12 Të tjera , Sarandë

Pajisje komplet për pulari

60 000 EUR

23 Gush 22:37 Të tjera , Lushnjë

Mjalte Bio

15 LEK

06 Qer 13:50 Të tjera , Elbasan

Makineri per akullore

2 500 EUR

01 Qer 10:03 Të tjera , Kukës

linja automatike e kubzav

250 000 EUR

28 Dhj 09:17 Të tjera , Pukë

Makineri per perpunimin e frutave

780 000 LEK

15 Nën 20:45 Të tjera , Tiranë

Linje e kompletuar qoftesh.

02 Tet 21:30 Të tjera , Tiranë

Porta per Garazhe me telekomand

650 EUR

09 Korr 00:11 Të tjera , Fier

Kazan Inoxi

1 000 EUR

01 Korr 14:35 Të tjera , Kavajë

Okazioonn ...

3 800 EUR

13 Pri 08:30 Të tjera , Tiranë

Makineri avulli per lavazho

2 600 EUR

14 Nën 13:35 Të tjera , Elbasan

Pajisje Pastiçerie

14 Nën 13:35 Të tjera , Elbasan

Pajisje Pastiçerie

26 Tet 16:09 Të tjera , Tiranë

Roll shtanc

3 150 EUR

03 Tet 20:30 Të tjera , Tiranë

Kosha picerie

1 LEK

05 Sht 20:22 Të tjera , Tiranë

makineri pvc set 6 cope

8 600 EUR

16 Qer 10:24 Të tjera , Tiranë

Colostrum Capsules

7 900 LEK

15 Maj 19:08 Të tjera , Pogradec

Qumesht blete

5 000 LEK

01 Shk 19:19 Të tjera , Fier

KODHELİ SH. P. K

15 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj prodhimin | Të gjitha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione