Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:09 Të tjera , Berat

Vaj ulliri

500 LEK

Sot 09:40 Të tjera , Berat

Bombel Oksigjeni

7 000 LEK

02 Qer 18:00 Të tjera , Berat

Shiten 4 tavolina Ping-Pong

02 Qer 16:57 Të tjera , Berat

shitet JCB 3CX

12 000 EUR

01 Qer 22:25 Të tjera , Berat

Goma& Disqe 225/50/18

400 EUR

28 Maj 10:05 Të tjera , Berat

Ora

1 LEK

27 Maj 17:20 Të tjera , Berat

Bombel Oksigjeni

7 000 LEK

26 Maj 20:10 Të tjera , Berat

Ps4

220 LEK

25 Maj 22:04 Të tjera , Berat

Okazion

65 LEK

24 Maj 20:42 Të tjera , Berat

Mixer Per Pastiçeri

500 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 20:42 Të tjera , Berat

Frigorifer Vitrin/Kollon

900 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 18:04 Të tjera , Berat

Sobe druri "OGANJ LM"

220 LEK

20 Maj 22:33 Të tjera , Berat

GOMA TE PERDORURA

5 000 LEK

20 Maj 22:33 Të tjera , Berat

POMP LAVAZHI

700 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 22:33 Të tjera , Berat

POMP LAVAZHI

700 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 12:59 Të tjera , Berat

SHITET Pompe Karburanti

1 EUR

19 Maj 10:39 Të tjera , Berat

GOMA TE PERDORURA

3 000 LEK

18 Maj 19:35 Të tjera , Berat

Pajisje stampimi okazjon

600 EUR

18 Maj 15:10 Të tjera , Berat

Pulla poste relike te vjetra

1 200 000 LEK

18 Maj 13:05 Të tjera , Berat

Poltrona Berberi + Lavatest dhe 2 pasqyra

350 EUR

17 Maj 23:50 Të tjera , Berat

Raki rrushi

450 LEK

17 Maj 16:07 Të tjera , Berat

Minibus mercedes benz 410

7 000 LEK

16 Maj 23:42 Të tjera , Berat

Monopatin

200 LEK

16 Maj 16:39 Të tjera , Berat

Video Projektor Toshiba XP1

999 LEK

16 Maj 16:39 Të tjera , Berat

Video Projektor Toshiba XP1

999 LEK

16 Maj 16:39 Të tjera , Berat

Video Projektor Toshiba XP1

999 LEK

14 Maj 06:47 Dyqani Të tjera , Berat

product

12 Maj 04:58 Dyqani Të tjera , Berat

test

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione