Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Unisex Shitet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Veshje/Këpucë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Veshje/Këpucë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:08 Unisex , Tiranë

Pardesy lekure

1 800 LEK Çmimi me zbritje

Dje 12:25 Unisex , Tiranë

Guess kostum blu

200 EUR

Dje 11:59 Unisex , Tiranë

Emporio Armani Kostum

200 EUR

Dje 11:44 Unisex , Tiranë

Nike tech fleece

130 EUR

27 Mar 17:56 Unisex , Tiranë

Kavilijere Elastike Me Lidhese

1 900 LEK

27 Mar 11:25 Unisex , Tiranë

Kambale Dr.Martens Nr. 39

60 EUR Çmimi me zbritje

25 Mar 15:19 Unisex , Tiranë

Çantë hidratimi Muddyfox 1.5

4 500 LEK

21 Mar 13:02 Unisex , Tiranë

U.S. Polo Shall

1 500 LEK

21 Mar 13:02 Unisex , Tiranë

Lyle & Scott shall

3 000 LEK

21 Mar 08:42 Unisex , Tiranë

Gjithcka

500 LEK

20 Mar 19:53 Unisex , Tiranë

ZADIG&VOLTAIRE

90 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 13:08 Unisex , Tiranë

Kepuce Salomon

2 000 LEK

17 Mar 22:52 Unisex , Tiranë

Xhinse te perdorura me kile

300 LEK Çmimi me zbritje

16 Mar 12:17 Unisex , Tiranë

Atlete nike sb

7 000 LEK

15 Mar 09:20 Unisex , Tiranë

shiten rroba me shumice

1 LEK

08 Mar 12:44 Unisex , Tiranë

Xhakete Saint Laurent

140 EUR Çmimi me zbritje

05 Mar 09:20 Unisex , Tiranë

Veshje motori kaska

1 EUR

03 Mar 08:55 Unisex , Tiranë

Shitet

22 Shk 18:16 Unisex , Tiranë

Kapele dsquared2 sapoardhur

1 500 LEK

19 Shk 16:43 Unisex , Tiranë

Adidas Yeezy Boost 350

200 EUR

19 Shk 14:23 Unisex , Tiranë

Atlete origjinale nike air force 1

5 000 LEK

19 Shk 14:23 Unisex , Tiranë

Atlete nike air force

3 800 LEK

19 Shk 14:23 Unisex , Tiranë

Atlete jordan

3 800 LEK

19 Shk 14:23 Unisex , Tiranë

Atlete jordan te sapoardhura

2 800 LEK

17 Shk 23:11 Unisex , Tiranë

Jordan 4 Black Cat

500 EUR

17 Shk 19:37 Unisex , Tiranë

Xhinse te perdorura me kg nga Franca

350 LEK Çmimi me zbritje

13 Shk 18:17 Unisex , Tiranë

DEPILATOR LAZER PHILIPS

550 EUR

12 Shk 12:42 Unisex , Tiranë

Kapele te reja

2 000 LEK

06 Shk 12:06 Unisex , Tiranë

Rroba te reja per shitje

5 000 EUR

30 Jan 19:23 Unisex , Tiranë

Kepuc

230 EUR

30 Jan 11:53 Unisex , Tiranë

Adidas Neo

4 500 LEK Çmimi me zbritje

30 Jan 11:52 Unisex , Tiranë

Nike Air Force 1

5 500 LEK Çmimi me zbritje

30 Jan 11:52 Unisex , Tiranë

Nike Air Max 90

4 200 LEK Çmimi me zbritje

30 Jan 11:52 Unisex , Tiranë

Adidas Ultra Boost White 4.0

5 200 LEK Çmimi me zbritje

30 Jan 11:49 Unisex , Tiranë

All Star Converse

3 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Jan 17:56 Unisex , Tiranë

Çizme ortopedike

10 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Veshje/Këpucë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione