Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Fier | Sport dhe rekreacion | Veshje/Këpucë

Për meshkuj , 121
Për femra , 95
Unisex , 42

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Veshje/Këpucë,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj All | Veshje/Këpucë | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Yesterday 18:57 Për meshkuj , Fier

MERINO WOOL - FLIGHT16 MASA M

1 700 LEK

Yesterday 10:55 Për meshkuj , Fier

NIKE INITIATOR (GS) nr.43

25 EUR

25 Jan 19:58 Për meshkuj , Fier

JEORDIE'S

2 900 LEK

25 Jan 19:27 Për meshkuj , Fier

�� LACOSTE - Made in France ����

3 200 LEK Price Reduced

25 Jan 18:35 Për meshkuj , Fier

❗SALE❗ H&M - LOGG

700 LEK Price Reduced

25 Jan 18:18 Për meshkuj , Fier

❗SALE❗ OVS 72D DENIM

1 000 LEK Price Reduced

25 Jan 16:43 Për meshkuj , Fier

Gucci atlete origjinale 100% okazion

100 EUR

24 Jan 05:47 Për meshkuj , Fier

Pallto Kashmiri

3 500 LEK Price Reduced

21 Jan 00:35 Për meshkuj , Fier

FILA

1 800 LEK Price Reduced

20 Jan 17:53 Për meshkuj , Fier

❗SALE❗ N + 1 ITALIA

1 000 LEK Price Reduced

20 Jan 17:53 Për meshkuj , Fier

❗SALE❗ ��️ SAM 73 WINDPROOF ��️

1 200 LEK Price Reduced

20 Jan 17:53 Për meshkuj , Fier

❗SALE❗ �� PIAZZA ITALIA ��

700 LEK Price Reduced

20 Jan 17:53 Për meshkuj , Fier

���� ClockHouse ����

1 000 LEK Price Reduced

20 Jan 17:50 Për meshkuj , Fier

G.A.N.T

1 500 LEK Price Reduced

20 Jan 17:50 Për meshkuj , Fier

❗SALE❗ CedarWood State

1 000 LEK Price Reduced

20 Jan 17:50 Për meshkuj , Fier

❗SALE❗ HOLLISTER

1 500 LEK Price Reduced

20 Jan 17:46 Për meshkuj , Fier

❗ SALE ❗ Pulover XL

1 000 LEK Price Reduced

20 Jan 17:46 Për meshkuj , Fier

Xhup XL

1 500 LEK Price Reduced

20 Jan 17:46 Për meshkuj , Fier

���� BARTS AMSTERDAM KIDS BEANIE

700 LEK Price Reduced

20 Jan 11:33 Për meshkuj , Fier

⛈️ Weatherproof Jacket ����

2 500 LEK

17 Jan 17:35 Për meshkuj , Fier

���� Scotch&Soda ����

3 000 LEK

17 Jan 17:35 Për meshkuj , Fier

���� BENETTON ����

3 000 LEK

17 Jan 17:24 Për meshkuj , Fier

�� LEATHER BOOTS NR.41 ��

17 EUR

14 Jan 18:15 Për meshkuj , Fier

���� Clayton Italia ����

1 000 LEK Price Reduced

07 Jan 17:22 Për meshkuj , Fier

���� GAS ����

3 500 LEK

25 Dhj 16:42 Për femra , Fier

Fund

500 LEK

24 Dhj 09:31 Për meshkuj , Fier

/// ADIDAS CLIMALITE ///

2 000 LEK

19 Dhj 15:38 Për meshkuj , Fier

Shoes for men

19 Dhj 09:34 Unisex , Fier

Kapele The North Face

54 EUR

16 Dhj 20:41 Për femra , Fier

Shitet

15 EUR

16 Dhj 19:31 Unisex , Fier

Karl Lagerfeld

55 EUR

16 Dhj 19:31 Për femra , Fier

Karl Lagerfeld

80 EUR

16 Dhj 16:42 Për femra , Fier

Pulover S/M

4 000 LEK

09 Dhj 17:58 Unisex , Fier

atlete me shumice dhe pakice

55 000 LEK

21 Nën 23:04 Për meshkuj , Fier

Atlete Reebok

5 000 LEK

31 Tet 11:37 Unisex , Fier

�� NIKE AIR MAX ��

3 800 LEK

23 Tet 22:45 Unisex , Fier

REFRIGIWEAR

1 900 LEK

23 Tet 22:45 Unisex , Fier

NOTTING HILL

2 200 LEK Price Reduced

23 Tet 22:42 Për femra , Fier

Converse All Star

1 900 LEK

23 Tet 22:42 Për meshkuj , Fier

Wrangler

2 200 LEK

23 Tet 22:42 Për meshkuj , Fier

DOLCE&GABANNA

3 500 LEK Price Reduced

04 Tet 16:25 Për meshkuj , Fier

Versace origjinal i ardhur nga italia

80 EUR

21 Sht 13:56 Unisex , Fier

Rroba te perdorura me shumice

14 Sht 22:16 Për meshkuj , Fier

Kepuce timberland

80 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | All | Veshje/Këpucë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information