Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Veshje/Këpucë Të gjitha në Berat

Për femra , 24
Unisex , 15

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Veshje/Këpucë,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Veshje/Këpucë | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Shk 20:15 Për femra , Berat

TNF

190 EUR

22 Nën 23:04 Për meshkuj , Berat

test 3

1 LEK

03 Qer 15:19 Për meshkuj , Berat

Atlete Nike Air Force 1

90 EUR

25 Dhj 16:57 Unisex , Berat

Atlete të përdorura orgjinale

28 Qer 22:08 Për femra , Berat

Pallto H&M

130 LEK

12 Maj 17:41 Për meshkuj , Berat

Taka futbolli

2 500 LEK Çmimi me zbritje

08 Maj 02:01 Për meshkuj , Berat

Kostum per meshkuj ne shitje

150 LEK

06 Maj 14:08 Për meshkuj , Berat

Shitet kostum per maturen

150 LEK

03 Maj 12:09 Për femra , Berat

SHITEN FUSTANE NUSËRIE,VELLO...!!!

270 EUR Çmimi me zbritje

02 Maj 23:20 Për femra , Berat

Cante Orgjinale Just Cavalli

40 EUR

01 Maj 07:46 Për femra , Berat

SHITEN VELLO NUSËRIE...!!!

300 EUR

10 Jan 16:32 Për femra , Berat

Pundore Tentena

60 EUR

10 Jan 16:20 Për femra , Berat

Pundore Tentena

60 EUR

29 Dhj 18:45 Për femra , Berat

Veshje Kombetare

27 Nën 18:28 Për femra , Berat

Kepuc femrash

1 500 LEK

27 Nën 18:16 Për femra , Berat

Kepuc femrash

1 500 LEK

27 Nën 18:16 Për femra , Berat

Kepuc femrash

1 500 LEK

27 Nën 18:08 Për femra , Berat

Kepuc femrash

1 500 LEK

14 Nën 13:35 Për meshkuj , Berat

Atlete

70 000 LEK

31 Gush 12:59 Për femra , Berat

ÇIsme ITALIANE

55 EUR

03 Sht 05:31 Për meshkuj , Berat

Adidas PREDATOR

60 LEK

10 Korr 18:09 Për femra , Berat

Kostum zhytes

220 EUR

18 Qer 01:25 Unisex , Berat

Kepuc Serioze

7 500 LEK

18 Qer 01:25 Për meshkuj , Berat

Altete Adidas

8 000 LEK

06 Qer 14:57 Për meshkuj , Berat

Atlete Nike Origjinale

6 000 LEK

01 Qer 03:46 Për femra , Berat

Fustan nuserie (vello)

150 EUR

30 Nën 16:18 Për femra , Berat

Kosov prizren

16 Nën 14:10 Unisex , Berat

Okazion

35 EUR

12 Sht 09:34 Unisex , Berat

Rrobe ne gjendje te shkelqyer

200 EUR

23 Gush 20:32 Për femra , Berat

Okazioon

7 000 LEK

21 Gush 20:19 Unisex , Berat

Okazion

100 LEK

11 Gush 15:37 Unisex , Berat

Okazioon

300 LEK

25 Korr 15:32 Për meshkuj , Berat

xhaketa modeli fundit

03 Korr 16:11 Unisex , Berat

Okazioon

130 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 13:22 Për femra , Berat

Shiten sandalet

20 EUR

11 Maj 15:13 Unisex , Berat

Xhupe per dimër

10 EUR

01 Mar 15:38 Për femra , Berat

veshje e dasmes

200 EUR

20 Jan 17:21 Për femra , Berat

Cdogje qe kerkoni

500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Veshje/Këpucë | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione