Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oferta për Turizëm dhe Evente


Gjej njoftime për turizëm, oferta për pushime jashtë vendit, dhe për apartamente dhe dhoma plazhi, dhoma ditore, në Gjtihë Shqipërinë. Si dhe produkte të ndryshme si tenda, karrige, shazllone, zgar dhe të tjera. Shiko ofertat për pushime në Stamboll, Amsterdam, Dubai, Antalya, Dubrovnik, dhe në vendet në Shqipëri si Durrës, Velipojë Shëngjin, Dardhë, Kolashine e të tjerë.24 Mar 19:07 Turizëm dhe Evente , Tiranë

SHITEN TOSTIER FAST FOOD

50 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 15:26 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Shezlone

2 800 LEK

21 Mar 09:19 Turizëm dhe Evente , Durrës

Shitet, Hotel, Golem, Durrës

1 500 000 EUR

20 Mar 14:35 Turizëm dhe Evente , Shkodër

Shiten manikina

500 LEK

20 Mar 11:04 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Shezllona cadra plazhi italian

50 EUR

19 Mar 22:59 Dyqani Turizëm dhe Evente , Tiranë

068 47 33 825

18 Mar 12:58 Turizëm dhe Evente , Berat

Tend eventesh verore

150 EUR

03 Mar 09:24 Turizëm dhe Evente , Durrës

Shitet, Hotel, Te Mali I Robit, Durres

1 200 000 EUR

14 Shk 20:35 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Oferte pune ne itali

1 200 EUR

11 Shk 09:20 Turizëm dhe Evente , Elbasan

Shezllona

40 EUR

31 Jan 17:29 Turizëm dhe Evente , Durrës

OKAZION,Shitet, Hotel, Qerret

770 000 EUR

09 Dhj 14:22 Turizëm dhe Evente , Vlorë

valixhe e madhe për udhëtim

40 EUR

06 Dhj 11:41 Turizëm dhe Evente , Durrës

Kerkoj pun guzhinier


Jeni duke kërkuar për oferta për pushime verore apo dimërore? Gjej ofertat më të mira për pushime verore apo dimërore në Shqipëri apo jashtë vendit. Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej ofertën ideale për ju.


Njoftime për turizëm dhe evente


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej produkte të ndryshme për turizëm dhe evente dhe për oferta për pushime verore dhe dimërore në Shqipëri dhe Jashtë vendit. Shiko njoftimet për dhoma plazhi, shtëpi plazhi, oferta për hotele dhe restaurante, dhe për produkte të ndryshëm për turizëm si Tenda, karrige, Shazllone, Zgara dhe shumëçka tjetër në shitje.


Shiko ofertat për pushime verore në Stamboll, Antalya, Dubai, Strugë, Ulqin, Amsterdam, Dubrovnik, Milano dhe shumë vende tjera në Shqipëri dhe jashtë vendit.


Shiko ofertat për pushime dimërore në Dardhë, Kolashine, Mavrovë, Vienë, Pragë, Brezovicë, Brod, Prevallë, dhe shumë vende tjera me çmimet më të volitshme.


Reklamo oferta për turizëm dhe evente


Jeni agjensi turistike që ofroni udhëtime për pushime verore dhe dimërore? Reklamoni ofertat tuaja në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Krijo njoftime tani dhe gjej të interesuarit për ofertat tuaja.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione