Vlorë | Sport dhe rekreacion

12 Sht 21:41 ,

Pitbull

80 LEK

17 Gush 10:50 ,

Doberman femer

150 EUR

21 Korr 18:17 ,

Qen

70 LEK

19 Korr 17:59 ,

Doberman

15 000 LEKNë fillim