Vlorë | Sport dhe rekreacion

02 Dhj 12:31 ,

Qen

200 EUR

07 Nën 20:07 ,

Kelysh pitbull

7 000 LEK

29 Tet 12:28 ,

Mini spitz

200 EUR

24 Tet 16:35 ,

Volpino

75 EUR

24 Tet 13:00 ,

Volpino

75 EUR

29 Sht 00:16 ,

Shitet

50 EUR

12 Sht 21:41 ,

Pitbull

80 LEKNë fillim