Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:12 Dyqani Të tjera , Tiranë

��Scuter elektrik

380 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:24 Të tjera , Tiranë

Oksimetër me ekran LED

9 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:15 Të tjera , Tiranë

Shiten kavalete druri

9 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Dhj 19:36 Të tjera , Tiranë

Shitet 1 bilardo italiane galando

1 EUR

05 Dhj 23:03 Të tjera , Tiranë

Kayak Kanoe

01 Dhj 21:39 Të tjera , Tiranë

Scaner per 14 m thellesi per thesare

2 000 EUR Çmimi me zbritje

30 Nën 13:29 Të tjera , Tiranë

Karrige elektronike për invalidë

1 200 EUR

29 Nën 15:17 Të tjera , Tiranë

Fifa 23 PS4

3 000 LEK

25 Nën 15:07 Të tjera , Tiranë

Shitet bilardo galanto italiane me cop nddrume

1 EUR

23 Nën 08:44 Të tjera , Tiranë

Shezlon si i ri blerë në Gjermani shumë i lehtë .

30 EUR Çmimi me zbritje

22 Nën 17:42 Të tjera , Tiranë

Shiten bilardo italine galando me cop te ndrruar

1 EUR

22 Nën 09:01 Të tjera , Tiranë

Shiten suporte per shpine dhe kemb

10 000 LEK

19 Nën 18:27 Të tjera , Tiranë

Shiten bilardo italiane galando super gjendje

1 EUR

18 Nën 17:14 Të tjera , Tiranë

Skuter

180 LEK

18 Nën 14:06 Të tjera , Tiranë

Bilardo Garlando

1 000 EUR

17 Nën 06:15 Të tjera , Tiranë

GoPro Hero 7 Silver + aksesore

23 000 LEK

16 Nën 23:48 Të tjera , Tiranë

Tapet bari

500 LEK

15 Nën 21:42 Të tjera , Tiranë

Shiten bilardo sjellur nga italia 1000 euro 1

1 EUR

15 Nën 01:05 Të tjera , Tiranë

Thike per zhtytje squba knife

30 EUR Çmimi me zbritje

14 Nën 22:29 Të tjera , Tiranë

veshje kickboxi

115 EUR

14 Nën 08:37 Të tjera , Tiranë

Nike Vapormax Plus Triple Black

9 900 LEK

13 Nën 10:49 Të tjera , Tiranë

Display Bosch i Ri

100 LEK

11 Nën 19:42 Të tjera , Tiranë

Segway Ninebot ES2

350 EUR

10 Nën 11:01 Dyqani Të tjera , Tiranë

��Scuter elektrik

280 EUR

Shitësit të Besuar
10 Nën 10:15 Të tjera , Tiranë

Paisje sportive dhe pjes rezerv

10 EUR

09 Nën 19:08 Të tjera , Tiranë

Shiten bilardo italine galando me cop te ndrruar

1 EUR

09 Nën 01:01 Të tjera , Tiranë

Bilete per Shqiperi V Ishujt Faroe

1 EUR

08 Nën 11:02 Të tjera , Tiranë

Shiten syze sporti

3 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Nën 18:57 Të tjera , Tiranë

Shiten bilardo italine galando me cop te ndrruar

1 EUR

06 Nën 10:02 Të tjera , Tiranë

Drone s2s

6 500 LEK Çmimi me zbritje

05 Nën 13:07 Të tjera , Tiranë

Dritë për biçikletë

1 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Nën 21:32 Të tjera , Tiranë

Shiten 2 bilardo galando italiane shum te mira

1 100 EUR

03 Nën 14:03 Të tjera , Tiranë

dron pantom 3

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione