Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje të ndryshme sportive dhe pë Aktivitete tjera


Gjej pajisje të ndryshme sportive dhe për aktivitete në natyrë në shitje. Shiko njoftimet për rrip elastike shpine, syze sportive, çanta sportive, gjunjëza, akseosor, kokore biçikletash, thes boksi, dhe shumë pajisje të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje.Dje 19:12 Dyqani Të tjera , Tiranë

��Scuter elektrik

380 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:24 Të tjera , Tiranë

Oksimetër me ekran LED

9 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:15 Të tjera , Tiranë

Shiten kavalete druri

9 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 10:02 Të tjera , Elbasan

Biciklete CUBE 29

360 EUR

Dje 10:02 Të tjera , Elbasan

Biciklete 28 carver e re

360 EUR

Dje 05:32 Të tjera , Elbasan

Kokore Bicikletash

40 EUR

09 Dhj 19:36 Të tjera , Tiranë

Shitet 1 bilardo italiane galando

1 EUR

09 Dhj 13:14 Të tjera , Lushnjë

303 Green Laser Pointer

1 500 LEK

08 Dhj 20:03 Të tjera , Elbasan

Biciklete elektrike Giant mtb 29

1 400 EUR

08 Dhj 09:23 Të tjera , Durrës

Xiaomi Scooter 4

450 EUR

06 Dhj 23:30 Të tjera , Krujë

Bilardo ne shitje okazion 130 mij leke te vjetra

130 LEK

05 Dhj 23:03 Të tjera , Tiranë

Kayak Kanoe

02 Dhj 14:28 Të tjera , Durrës

Cante per hiking. Bag for hiking

70 LEK

01 Dhj 21:39 Të tjera , Tiranë

Scaner per 14 m thellesi per thesare

2 000 EUR Çmimi me zbritje

01 Dhj 16:10 Të tjera , Korçë

Skuter elektrik GOTRAX

180 EUR

01 Dhj 06:04 Të tjera , Korçë

Raketa tenisi

30 EUR

30 Nën 13:29 Të tjera , Tiranë

Karrige elektronike për invalidë

1 200 EUR

29 Nën 20:29 Të tjera , Shkodër

Metal detector

200 EUR

29 Nën 15:17 Të tjera , Tiranë

Fifa 23 PS4

3 000 LEK

28 Nën 12:16 Të tjera , Lushnjë

303 Green Laser Pointer

1 500 LEK

25 Nën 15:07 Të tjera , Tiranë

Shitet bilardo galanto italiane me cop nddrume

1 EUR

25 Nën 10:49 Të tjera , Korçë

bilardo

1 300 EUR

23 Nën 17:41 Të tjera , Durrës

Distancier thesaresh compast

1 200 EUR

23 Nën 08:44 Të tjera , Tiranë

Shezlon si i ri blerë në Gjermani shumë i lehtë .

30 EUR Çmimi me zbritje

22 Nën 17:42 Të tjera , Tiranë

Shiten bilardo italine galando me cop te ndrruar

1 EUR

22 Nën 09:01 Të tjera , Tiranë

Shiten suporte per shpine dhe kemb

10 000 LEK

21 Nën 11:43 Të tjera , Elbasan

Sistema ariculare bluetooth

1 EUR

21 Nën 11:42 Të tjera , Elbasan

Crankbrothers

25 EUR

19 Nën 23:09 Të tjera , Shkodër

Dylbi

4 800 LEK

19 Nën 18:27 Të tjera , Tiranë

Shiten bilardo italiane galando super gjendje

1 EUR

18 Nën 17:14 Të tjera , Tiranë

Skuter

180 LEK


Pajisje sportive dhe pajisje për aktivitete të ndryshme në natyrë. Gjej gjithçka që të duhet nga pajisjet sportive të ndryshme në shitje.


Blej pajisje të ndryshme sportive


Gjej pajisje të ndryshme që mund të duhen për aktivitete të ndryshme sportive dhe në natyrë. Shiko njoftimet për rrip elastike shpine, syze sportive, çanta sportive, gjunjëza, aksesor, kokore biçikletash, thes boksi, set golfi, pompa, pjesë për biçikleta, sporte në ujë, argjile dhe shumë pajisje tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko nëkutinë e kërkimit për pajisjen që të duhet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit pajisje të ndryshme sportive dhe aktivitete tjera


Nëse posedoni pajisje të ndryshme rrip elastike shpine, syze sportive, çanta sportive, gjunjëza, akseosor, kokore biçikletash, thes boksi dhe të tjera për sportë dhe aktivitete tjera në natyra, krijo njoftime në MerrJep.al dhe shisni pajisjet që nuk ju duhen në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione