Shkodër | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Sport me top

26 Korr 14:24 ,

Bilardo

550 EUR

09 Nën 17:35 ,

BILARDO

400 EUR

08 Tet 20:42 ,

Bileta C1

200 EUR

05 Pri 18:10 ,

Bilardo

350 EUR Çmimi me zbritje

Në fillim