Blej Pajisje Sportive Dimërore dhe Ujore | Njoftimet në Shqipër

Gjej gjithçka nga pajisjet sportive dimërore dhe ujore. Shiko njoftimet për pajisje për peshkim, kostum uji, pajisje për zhytje, piste patinazhi, këpucë për ski, syze noti, slita bore, ski dhe shumë pjesë dhe pajisje tjera në shitje për sporte dimërore dhe ujore.

13 Jan 02:28 ,

Ski

45 LEK

10 Sht 19:28 ,

Tribord

120 LEK

29 Dhj 07:50 ,

Shitet

1 EUR

05 Korr 13:20 ,

Kostum zhytje

150 LEK

01 Korr 11:52 ,

Shitet

170 LEK

09 Mar 11:39 ,

Shes

170 LEK

19 Nën 23:34 ,

Tuta uji

10 EUR

23 Pri 17:05 ,

Kostum uji

20 EUR

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje sportive dimërore apo ujore, MerrJep.al është platforma e duhur për ju, shiko njoftimet dhe gjej pajisje që të duhen për të kaluar pushimet dimërore apo verore me shumë adrenalinë!

Blej pajisje sportive dimërore dhe ujore

Gjej të gjitha llojet e pajisjeve sportive dimërore dhe ujore të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për pistë patinazhi, kostum uji, ski salomon, pajisje zhytje, kanoe, këpuce patinazhi, syze noti, ski të ndryshme, pushkë deti, pishinë, kamerë sportive, pushkë me ajër, snowboard, bombola ajri, tuta uji, doreza për ski, syze pvr ski, kayak, dhe shumë pajisje tjera në shitje. Gjej ato që të duhen në mesin e shumë njoftimeve për pajisje të ndryshme dimërore dhe ujore.

Shit pajisje sportive dimërore dhe ujore

Posedoni pajisje të ndryshme të sporteve dimërore apo ujore që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me informatat e produktit që dëshironi ti shisni dhe gjej blerësit e interesuar.
Në fillim