Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Roller-ka dhe Skateboard-e Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 23:12 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

skateboard elektrik

370 EUR

24 Sht 13:16 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Howerbord Pro

140 EUR

16 Sht 15:05 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Motor Harley i Madh me Bateri

1 700 EUR

31 Gush 18:05 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Patina roze masa 35-38

150 000 LEK

30 Qer 14:27 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

City Coco Harley

1 700 EUR

24 Qer 19:30 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Motor City Coco Harley

1 700 EUR

25 Maj 04:35 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Hoverboard

9 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Maj 13:39 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

City Coco Harley i Ri

1 700 EUR

13 Maj 12:23 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

City Coco te reja

1 100 EUR

13 Maj 12:23 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Aksesore te rinj

1 EUR

12 Maj 14:46 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

City Coco Electric

1 EUR

12 Maj 12:50 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

City Coco Electric

1 100 EUR

12 Maj 11:25 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

City coco te reja

1 100 EUR

12 Maj 09:42 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

City coco ne gjendje te re

1 100 EUR

12 Maj 08:57 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Motor Electric i Ri

110 EUR

27 Mar 09:24 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Monopatine

110 EUR

18 Jan 10:32 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Patina

2 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Jan 14:25 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

City Coco Electric

1 100 EUR

04 Nën 12:08 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Motor Elektrik City Coco i Ri

1 700 EUR

17 Tet 10:53 Dyqani Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Motor Electric Harley

1 700 EUR

15 Tet 22:31 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Hoverbord PRO

150 EUR

12 Korr 15:11 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Scooter elektrik

500 EUR

20 Maj 11:53 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Overboard

100 EUR

16 Pri 21:58 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

scuter

80 000 LEK

16 Pri 11:49 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

monopat

40 LEK

15 Pri 18:40 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

monopat

40 LEK

27 Mar 18:08 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Patina te reja te blera ne itali

50 LEK

26 Mar 16:07 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Scooter elektrik

250 EUR Çmimi me zbritje

09 Mar 17:59 Roller-ka dhe Skateboard-e , Tiranë

Servis,shop,pro24

111 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione