Krujë | Sport dhe rekreacion | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë

19 Gush 22:41 ,

Biciklete

60 LEK

09 Sht 23:53 ,

cmimi diskutueshem

150 LEK

08 Dhj 18:30 ,

Kostumi i ronaldos

1 500 LEK

28 Sht 15:52 ,

Biciklete Shimano

1 700 LEK

20 Gush 18:18 ,

Bilardo

10 000 LEK

11 Pri 17:07 ,

Biciklete

100 EUR

10 Dhj 19:03 ,

Biciklet

20 000 LEK

02 Jan 18:16 ,

Biçikleten

160 EUR

28 Mar 21:14 ,

Tabel Ping-Pongu

40 000 LEK

22 Shk 09:22 ,

2 Bilardo Pa xhetona

60 000 LEK

06 Korr 09:22 ,

biciklet kona

450 EUR Çmimi me zbritje

27 Sht 09:23 ,

Bilardo

75 000 LEK

05 Mar 11:06 ,

Biciklet 28

100 000 LEK

Viti: 2008
26 Gush 08:47 ,

Shes paisje sportive

200 000 LEKNë fillim