Blej Pajisje për Palestër në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Gjej gjithçka që ju nevojitet për palestër me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për streçe për palestër, gira, stol për ushtrime, piste vrapimi, pajisje palestre, tapet palestre, veshje palestre, aksesore për palestër, llastik për palestër, doreza, dhe shumëçka tjetër për palestër në shitje.

06 Sht 22:52 ,

okazion

1 LEK

08 Dhj 19:07 ,

Abtronic x2

60 LEK

30 Nën 19:26 ,

AbTronix

70 LEK

10 Tet 19:34 ,

Paisje spo

80 LEK

07 Sht 23:36 ,

asdghj

90 LEK

Bëni palestrën në shtëpi! Gjej të gjitha pajisjet që të duhen në në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej pajisjet që të duhen për palestër me çmimet më të volitshme. 

Blej Pajisje për Palestër në MerrJep.al

Gjej gjithçka që të duhet për të filluar palestrën në shtëpinë tënde. Shiko njoftimet për pajisje palestre si gira, llastik, strece, veshje për palestër, biciklet për palestër, tapet për palestër, pesha për shtange, stol për ushtrime, pajisje sportive, doreza, pist vrapimi, orbitrek, stol girash, kombinat ushtrimesh, mbrojtëse për gjunjë, pajisje për triceps, technogym, total crunch, kangoo jumps dhe shumë pajisje tjera për palestër në shitje. Gjej pajisjet që të duhen me çmimet më të arsyeshme.

Shit pajisje palestre në MerrJep.al

Posedoni pajisje palestre të ndryshme që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve.
Në fillim