Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje për Palestër në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej gjithçka që ju nevojitet për palestër me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për streçe për palestër, gira, stol për ushtrime, piste vrapimi, pajisje palestre, tapet palestre, veshje palestre, aksesore për palestër, llastik për palestër, doreza, dhe shumëçka tjetër për palestër në shitje.Sot 05:37 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Pajisje Fizioterapi

1 800 EUR

Dje 15:06 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Shiten gira

13 500 LEK

Dje 13:18 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Set Veglash Palestre

15 000 LEK

Dje 07:38 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Shiten gira

350 LEK

27 Mar 21:48 Fitnes/Ushtrime , Elbasan

Okazion

10 000 EUR

27 Mar 19:08 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

shitet okazion

40 000 LEK

27 Mar 18:37 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Bicikleta spinning

500 EUR

27 Mar 18:24 Fitnes/Ushtrime , Lushnjë

SHITET

450 EUR

27 Mar 13:58 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Gira palestre

1 500 EUR

27 Mar 11:42 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Aksesore per bicikleta

1 EUR

27 Mar 09:40 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

vegla per palester

1 EUR

27 Mar 09:36 Fitnes/Ushtrime , Durrës

Stol barku

14 000 LEK

27 Mar 09:32 Fitnes/Ushtrime , Durrës

Karroce ecje

7 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Mar 09:32 Fitnes/Ushtrime , Durrës

Paisje sportive

8 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Mar 09:32 Fitnes/Ushtrime , Durrës

ELEKTROSTIMULATOR

1 500 LEK Çmimi me zbritje

27 Mar 09:14 Fitnes/Ushtrime , Durrës

Ministep

6 000 LEK


Bëni palestrën në shtëpi! Gjej të gjitha pajisjet që të duhen në në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej pajisjet që të duhen për palestër me çmimet më të volitshme.


Blej Pajisje për Palestër në MerrJep.al


Gjej gjithçka që të duhet për të filluar palestrën në shtëpinë tënde. Shiko njoftimet për pajisje palestre si gira, llastik, strece, veshje për palestër, biciklet për palestër, tapet për palestër, pesha për shtange, stol për ushtrime, pajisje sportive, doreza, pist vrapimi, orbitrek, stol girash, kombinat ushtrimesh, mbrojtëse për gjunjë, pajisje për triceps, technogym, total crunch, kangoo jumps dhe shumë pajisje tjera për palestër në shitje. Gjej pajisjet që të duhen me çmimet më të arsyeshme.


Shit pajisje palestre në MerrJep.al


Posedoni pajisje palestre të ndryshme që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione