Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:11 Instrumente dhe Pajisje muzikore Të tjera , Sarandë

Piano

27 Gush 13:52 Kafshë shtëpiake Qen , Sarandë

E kane abandonuar

1 EUR

26 Gush 12:36 Artikuj për koleksion , Sarandë

Pjekese pulash

500 LEK

06 Korr 19:19 Turizëm dhe Evente , Sarandë

Apartament Për Pushime

04 Korr 13:14 Turizëm dhe Evente , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande & Ksamil

27 Maj 15:13 Turizëm dhe Evente , Sarandë

Dhoma Plazhi Ksamil & Sarande

22 Maj 10:49 Turizëm dhe Evente , Sarandë

Fast Food

100 000 LEK

15 Maj 18:57 Kafshë shtëpiake Qen , Sarandë

Pastor gjerman

170 EUR

04 Pri 19:34 Kafshë shtëpiake Qen , Sarandë

Qen hasky

29 Jan 13:34 Aksesorë dhe Orë Për femra , Sarandë

Rlolex watch

7 999 EUR

25 Jan 11:51 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Sarandë

Henry Cottons

11 000 LEK

16 Jan 00:44 Kafshë shtëpiake Qen , Sarandë

Chow chow puppy

350 EUR

09 Jan 08:24 Kafshë shtëpiake Qen , Sarandë

Pastor belg(Malinois)

150 LEK

25 Dhj 08:14 Aksesorë dhe Orë Për femra , Sarandë

Canta me grep

3 500 LEK

10 Dhj 07:49 Kafshë shtëpiake Qen , Sarandë

pit bull

150 EUR

20 Nën 21:08 Veshje/Këpucë Për femra , Sarandë

Taka Steve maiden

40 EUR

08 Nën 08:24 Kafshë shtëpiake Shpendë , Sarandë

African Grey

800 EUR

08 Nën 08:21 Kafshë shtëpiake Shpendë , Sarandë

African Grey

800 EUR

29 Tet 17:31 Kafshë shtëpiake Mace , Sarandë

Mace siameze

150 EUR

29 Tet 17:31 Kafshë shtëpiake Mace , Sarandë

Mace siameze

150 EUR

25 Tet 23:51 Turizëm dhe Evente , Sarandë

Shiten pajisje Hoteli

30 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione