Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gucci - Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gucci,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gucci Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:47 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

SERGIO TACCHINI nr.44

2 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:46 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

/// ADIDAS /// Adizero Tempo 9

4 000 LEK

Dje 13:21 Aksesorë dhe Orë Për femra , Tiranë

Pandora

1 EUR

21 Sht 18:02 Aksesorë dhe Orë Unisex , Tiranë

Shiten syze Louis vuitton

20 Sht 14:20 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Tiranë

Parfum

1 700 EUR

12 Sht 03:06 Aksesorë dhe Orë Unisex , Tiranë

Xiaomi Band 7

40 EUR Çmimi me zbritje

07 Sht 20:46 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

Kapele gucci

300 EUR

29 Gush 00:05 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Tiranë

e domosdoshme

20 LEK

26 Gush 19:41 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Tiranë

Armani Exchange

90 EUR Çmimi me zbritje

29 Korr 17:06 Aksesorë dhe Orë Për femra , Tiranë

Syze Gucci per femra

22 000 LEK

22 Korr 22:23 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Durrës

Atlete

250 EUR

11 Korr 10:53 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

GANT Polo ����

2 500 LEK

04 Korr 18:42 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

GANT Polo ����

2 500 LEK

04 Korr 18:42 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

GANT Polo ����

2 500 LEK

04 Korr 15:29 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Vlorë

Syze Gucci per cuna 100%origjinale

130 EUR

03 Korr 09:54 Veshje/Këpucë Për femra , Tiranë

Kepuce origjinale

400 EUR

20 Qer 21:39 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Elbasan

rroba per meshkuj

45 EUR

17 Pri 13:48 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Tiranë

Cante Gucci

500 EUR

16 Pri 13:53 Veshje/Këpucë Për femra , Durrës

Gucci

50 EUR

16 Pri 13:41 Aksesorë dhe Orë Unisex , Durrës

Kapele Gucci

30 EUR

16 Pri 13:35 Aksesorë dhe Orë Unisex , Durrës

Shiten Syzet Gucci

170 EUR

14 Pri 15:11 Aksesorë dhe Orë Unisex , Tiranë

Syze GUCCI 0900S

32 000 LEK

08 Pri 18:33 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

Gucci loafers

80 EUR

01 Pri 14:12 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Tiranë

Cante gucci

25 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

���� TOM TAILOR ����

1 400 LEK

15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

��️ NordCap caprihose ��️

2 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Mar 15:42 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

CONVERSE

3 500 LEK

10 Mar 01:39 Aksesorë dhe Orë Për femra , Tiranë

cante gucci

250 EUR

06 Mar 17:59 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

CONVERSE

2 500 LEK

06 Mar 17:56 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

ZARA - Made in Portugal

1 000 LEK

06 Mar 17:56 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Fier

Jack & Jones

1 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gucci | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • gucci në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • gucci në kategorinë Sport dimëror/ujor
  • gucci në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • gucci në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • GUCCI në kategorinë All Category
  • gucci në kategorinë Për meshkuj
  • Gucci në kategorinë Veshje/Këpucë
  • gucci në kategorinë Për femra
  • gucci në kategorinë Artikuj për koleksion
  • gucci në kategorinë Shtëpi dhe familje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione