Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Dhj 16:33 Kafshë shtëpiake Të tjera , Mat

Shitet kali

05 Pri 09:22 Kafshë shtëpiake Qen , Mat

pastor Belg

100 EUR

25 Shk 19:02 Kafshë shtëpiake Të tjera , Mat

Shitet gomari

400 LEK

17 Shk 09:06 Kafshë shtëpiake Qen , Mat

Haski siberian me passaport

05 Sht 15:45 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Mat

Hoodie with wolf

25 EUR

20 Mar 18:59 Veshje/Këpucë Unisex , Mat

Shiten rroba

500 LEK

30 Jan 20:56 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Mat

Ore me vet kurdisje

1 200 EUR

26 Jan 11:32 Kafshë shtëpiake Qen , Mat

Qen i bukur

25 Jan 18:56 Libra dhe Revista , Mat

Arsim

200 LEK

20 Sht 22:30 Kafshë shtëpiake Të tjera , Mat

Shes Pelë Rrace

1 200 EUR Çmimi me zbritje

05 Korr 21:58 Kafshë shtëpiake Shpendë , Mat

Shitet

27 Mar 18:18 Instrumente dhe Pajisje muzikore Tupana dhe Shkopinj , Mat

Xhes i mire

250 EUR

09 Mar 15:41 Kafshë shtëpiake Qen , Mat

klysh sharri 2 javshë

09 Mar 15:33 Kafshë shtëpiake Qen , Mat

klysh sharri 2 javshë

03 Jan 18:15 Veshje/Këpucë Për femra , Mat

Abije shume e mire

1 500 LEK

03 Jan 18:15 Veshje/Këpucë Për femra , Mat

Roba nusesh

2 000 LEK

03 Jan 18:15 Veshje/Këpucë Për femra , Mat

Abije

1 500 LEK

02 Jan 14:20 Kafshë shtëpiake Të tjera , Mat

Dhi vendi

28 Tet 15:18 Kafshë shtëpiake Qen , Mat

OKAZION HUSKY 1.5 muajsh mashkull

100 EUR

22 Tet 15:34 Kafshë shtëpiake Qen , Mat

SHITET QEN HUSKY 100€

100 EUR

12 Tet 19:25 Kafshë shtëpiake Qen , Mat

SHITET HUSKY KELYSH OKAZION mashkull

200 EUR

01 Nën 12:20 Veshje/Këpucë Për femra , Mat

Jelek per nuse

40 EUR

21 Gush 20:07 Veshje/Këpucë Për femra , Mat

Fustana me qera

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione