Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Maj 16:03 Kafshë shtëpiake Mace , Krujë

Mace Persiane

90 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 23:07 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Malinois belg i zi

350 EUR

21 Maj 11:42 Artikuj për koleksion , Krujë

Vere te vjetra

250 EUR

16 Maj 23:26 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Biçikleta , Krujë

Biciklet

1 EUR Çmimi me zbritje

10 Maj 15:10 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Malinois belg i zi

350 EUR

11 Pri 21:30 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Akita white

30 Mar 20:07 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Klysh

100 EUR

28 Mar 13:20 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Femer minispic race paster

190 LEK

27 Mar 11:43 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Klysh

100 EUR

25 Mar 00:17 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Poodle

600 EUR

22 Mar 15:21 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Kolibe qeni

10 000 LEK

18 Mar 19:58 Kafshë shtëpiake Shpendë , Krujë

Pula dhe zogj fshati

16 Mar 22:53 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Shiten 2 klysh 5 mujsh

13 Mar 13:08 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Poodle

600 EUR

12 Mar 14:41 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Poodle

600 EUR

10 Mar 02:24 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Akita

300 EUR

09 Mar 14:02 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Poodle

600 EUR

13 Shk 09:45 Veshje/Këpucë Unisex , Krujë

nike air force 100% origjinale

45 LEK

05 Shk 18:35 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

qen

100 EUR

27 Dhj 23:52 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

300 EUR

18 Dhj 11:11 Veshje/Këpucë Unisex , Krujë

SHALL GUCCI ORIGJINAL

120 EUR

17 Dhj 13:00 Artikuj për koleksion , Krujë

Piktura origjinale italiane

50 EUR

29 Nën 06:50 Instrumente dhe Pajisje muzikore Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Krujë

Supa

100 000 LEK

19 Nën 10:09 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Malinois belg

220 EUR

14 Nën 00:43 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Krujë

Shitet ora

250 EUR

12 Nën 07:45 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

200 EUR

09 Nën 12:15 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

250 EUR

05 Nën 10:18 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

200 EUR

03 Nën 20:07 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

pastor gjerman

250 LEK

02 Nën 07:09 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

250 EUR

27 Tet 08:34 Veshje/Këpucë Unisex , Krujë

SHALL GUCCI ORIGJINAL

150 EUR

20 Tet 12:56 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

210 EUR

17 Tet 10:43 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Malinois belg

210 EUR

14 Tet 12:37 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Akita amerikan

05 Tet 01:37 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Terrier

1 EUR

30 Sht 12:17 Kafshë shtëpiake Shpendë , Krujë

Veze shkurteze thelleza

12 LEK

20 Sht 09:04 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Rotwailer

250 EUR

15 Sht 10:03 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Golden Retriever

120 EUR

14 Sht 09:23 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Maltez

200 EUR

09 Sht 16:49 Veshje/Këpucë Për femra , Krujë

OKAZION Shiten Rroba Me Kile Dhe Cope

08 Sht 15:54 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Rotwailer

250 EUR

05 Sht 16:18 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Rotwailer

250 EUR

01 Sht 14:14 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Maltez

200 EUR

29 Gush 13:59 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Rotwailer

260 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione