Gjithë Shqipëria | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake | MerrJep

Qen , 5602
Shpendë , 313
Të tjera , 192
Mace , 167
06 Korr 21:08 Shpendë , Fier

Zogj

02 Korr 10:23 Qen , Pogradec

Husky

200 EUR

24 Qer 13:06 Qen , Tiranë

QEN I RRACES HASK

100 EUR

22 Qer 13:44 Qen , Kavajë

Qen

100 LEK

18 Qer 12:43 Qen , Durrës

Qen 8 muajsh husky

80 000 LEK

17 Qer 13:04 Qen , Durrës

Kelysha pitbulli

130 EUR

13 Qer 22:40 Qen , Tiranë

Pitbull amstaf

170 LEK Çmimi me zbritje

Në fillim