Pit bull | Tiranë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 66
10 Pri 19:39 ,

Pit bull

200 EUR

10 Pri 17:59 ,

Pit bull terrier

100 EUR

18 Tet 14:06 ,

Pitbull ameirkan

150 LEK

13 Gush 18:37 ,

Ndrrohet.

150 EUR

10 Gush 10:16 ,

Pit bull American

150 LEK

09 Gush 09:24 ,

Pitbull terrier american

150 LEK

20 Maj 21:49 ,

Pit Bull

100 LEK

07 Maj 09:23 ,

pit bull

100 LEK Çmimi me zbritje

04 Maj 13:01 ,

pit bull

50 LEK

02 Maj 15:49 ,

Pit bull

150 LEK

08 Pri 20:10 ,

Pit Bull

150 EUR

06 Mar 21:05 ,

Pit bull femr

60 LEK

10 Dhj 18:43 ,

Pit bull

200 LEK

28 Nën 18:03 ,

Prsh

150 EUR

09 Nën 18:30 ,

Pit Bull

100 EUR

11 Tet 16:35 ,

Qenush 3 muajsh

15 000 LEK

13 Gush 20:20 ,

Qen Pit Bull (kelysh)

190 EUR

04 Korr 11:58 ,

Pit bull

50 EUR

12 Pri 20:32 ,

pit bull

20 Shk 17:08 ,

Qen PIT BULL

160 LEK

11 Qer 20:42 ,

Shitet

250 EUR

10 Maj 15:13 ,

Pit bull Staffy

10 000 LEK

23 Mar 11:46 ,

Qen Pit Bull

15 000 LEK

11 Shk 16:20 ,

Pit bull

200 LEK

25 Jan 11:55 ,

Pit Bull

100 EUR

16 Jan 17:10 ,

Qen pitbull

19 Dhj 22:11 ,

Pitbull

150 EUR

Në fillim