Blej Shpendë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Gjej Shpendë të llojeve dhe racave të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për Papagall, Parrot, Zogj fshati, Kanarina, Pallonj, Gjela, Gjela Amrok, Pëllumba, Fazan, Rosa, Papagall African Grey, Gardelina, Gusa dhe shumë shpendë tjerë në shitje në MerrJep.al. Eksploro njoftimet dhe gjej atë që të duhet.

29 Nën 18:44 ,

Fazan golden

24 Nën 15:37 ,

Pula Gjela

22 Nën 11:53 ,

Shqiponja e arte

500 EUR Çmimi me zbritje

19 Nën 12:24 ,

Rasa

120 EUR

17 Nën 00:11 ,

Shitet skifter i rritur

100 EUR

02 Nën 19:49 ,

Papagall

2 500 LEK

26 Tet 08:59 ,

Papagall Aleksander

250 EUR

05 Tet 14:10 ,

Papagaj

1 LEK

28 Sht 19:35 ,

Pleh organik

11 Sht 10:17 ,

Postiqe

1 EUR

10 Sht 19:40 ,

Shitet Kali

100 EUR

07 Sht 20:19 ,

Poste

1 EUR

03 Sht 12:33 ,

Nimfa

5 000 LEK

17 Gush 09:06 ,

Gardelin- dhe. Hibrit

50 EUR

15 Gush 12:04 ,

Pellumba

1 LEK

Gjej Shpendë të racave dhe llojeve të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet dhe gjej shpendë të racave të ndryshme në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që të duhet.

Blej Shpendë të ndryshëm në shitje në MerrJep.al

Jeni duke kërkuar për shpendë të ndryshm në shitje? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për Papagall, Parrot, Zogj fshati, Kanarina, Pallonj, Gjela, Gjela Amrok, Pëllumba, Fazan, Rosa, Papagall African Grey, Gardelina, Gusa, Gjela Deti, Rose Mallard, Hibrit, Skifter i butë, Buf, Struc, Zog Hibrid, Gardeline, Mjellma dhe shumë të tjera në shitje. Gjej shpendë nga më të ndryshmit në MerrJep.al.

Shit Shpendë të ndryshëm në MerrJep.al

Keni Shpendë të ndryshëm që dëshironi ti shisni? Shisni ato online në MerrJep.al shpejt dhe leht. Krijo njoftime duke plotësuar formularin me të dhënat e shpendit që shisni dhe shpërndaj njoftime në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al.
Në fillim