Vlorë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 247
Shpendë , 27
Të tjera , 8
Mace , 7
20 Tet 21:47 ,

spitz, volpino

150 EUR

14 Tet 17:43 ,

Qen tartufi

1 400 EUR

29 Sht 09:06 ,

Qen Pastor

4 000 LEK

20 Sht 16:04 ,

Kal

1 000 LEK

17 Sht 14:41 ,

Qen Dalmat

300 LEK

16 Gush 20:47 ,

Shitet qenush

250 EUR

04 Gush 12:36 ,

Shiten Qen Husky

30 000 LEK

22 Korr 10:25 ,

Kafaz zogu

35 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Korr 10:25 ,

Kafaz zogu

35 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Korr 12:20 ,

swifts bird

600 EUR

10 Korr 17:11 ,

Qen stani molosa

19 Qer 13:11 ,

Pitbulla

150 EUR

30 Maj 12:30 ,

Chihuahua

99 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 16:23 ,

Qen stani

1 EUR

17 Maj 14:13 ,

Qen stani

1 EUR

14 Maj 14:45 ,

Qen

400 EUR

09 Maj 01:36 ,

Shitet

1 EUR

29 Pri 14:07 ,

Malinos Belg.

200 EUR

27 Pri 21:57 ,

Shitet pit bull

100 EUR

27 Pri 13:38 ,

Mace Kanadeze

10 000 LEK

04 Pri 17:19 ,

4 Klysha

100 EUR

04 Pri 17:15 ,

Shiten

100 EUR

28 Mar 12:56 ,

Pitbull

140 EUR

26 Mar 23:14 ,

Qen stani

100 EUR

16 Mar 22:41 ,

qenush te vegjel

100 LEK

16 Mar 17:41 ,

Ferizaj

150 EURNë fillim