Pitbull amerikan | Vlorë | Kafshë shtëpiake | Qen

21 Tet 18:39 ,

Kulisha maltez dhe pitbulla

170 LEK

08 Sht 00:41 ,

pitbull amerikan

150 EUR

Në fillim