Vlorë | Kafshë shtëpiake | Qen

25 Dhj 15:38 ,

qen Haski

260 EUR

19 Dhj 10:29 ,

Shitet

300 EUR

06 Dhj 11:45 ,

qenushe

1 EUR

05 Dhj 11:10 ,

Okazion

200 EUR

22 Nën 19:22 ,

Qen sharri

200 EUR

07 Nën 19:09 ,

Zagar

300 EUR

21 Tet 18:39 ,

Kulisha maltez dhe pitbulla

170 LEK

25 Sht 17:30 ,

Qene

100 LEK

22 Sht 09:35 ,

Qen lango

400 LEK

21 Sht 16:26 ,

Pitbulla

50 EUR

11 Sht 17:48 ,

Qen spins

100 EUR

01 Gush 21:10 ,

Pekinez

50 LEK

31 Korr 11:19 ,

Shitje

3 000 LEK

02 Korr 20:22 ,

Qene pitbull

100 EUR

25 Maj 22:59 ,

Spitz / volpino

110 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 18:20 ,

qeni spic

200 EUR

02 Maj 12:35 ,

QENE

150 EUR Çmimi me zbritje

07 Pri 12:27 ,

Shiten qenusha

50 EUR

31 Mar 17:00 ,

PINSCHER

15 000 LEK

26 Mar 19:22 ,

ROTTWEILER

350 EUR

15 Dhj 06:10 ,

Kulish sharri 6 muajsh

300 EUR

14 Dhj 19:16 ,

Qen Sharri

300 EUR

13 Dhj 04:33 ,

mini spinz

13 000 LEK

17 Nën 13:51 ,

Klysh volpino

180 LEK

29 Tet 12:41 ,

Qen rraca terrier

150 LEK

03 Tet 15:09 ,

Kelysh spitz volpino

150 EUR

01 Tet 14:36 ,

Kelyshe

150 EUR

18 Sht 16:06 ,

Qen Gjahu

100 EUR Çmimi me zbritje

06 Sht 10:38 ,

Picher

150 EUR

06 Sht 00:11 ,

Qën Langua

80 LEKNë fillim