Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qen Shitet në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Kafshë shtëpiake | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:29 Qen , Korçë

pitbull

50 LEK

Sot 09:17 Qen , Korçë

Pastor Belg

150 EUR Çmimi me zbritje

26 Mar 21:43 Qen , Korçë

Shitet qen pastor belg

150 EUR

10 Mar 02:24 Qen , Korçë

Doberman Okazion

350 EUR

28 Shk 11:22 Qen , Korçë

Shes qen maltes

200 LEK

07 Shk 16:12 Qen , Korçë

Shes Kelysh 2 muajsh Pom+minispitz

200 LEK

07 Shk 14:04 Qen , Korçë

Qen ne shitje

25 Jan 16:07 Qen , Korçë

pastor belg

100 EUR

23 Jan 22:46 Qen , Korçë

Malinois

200 EUR

20 Jan 14:17 Qen , Korçë

MALINOS BELG

250 EUR

24 Dhj 11:23 Qen , Korçë

Pastor Belg

1 LEK

13 Dhj 18:17 Qen , Korçë

Pastor Belg

120 LEK

21 Nën 18:26 Qen , Korçë

Malinois belg

1 LEK

18 Nën 20:27 Qen , Korçë

Malinois belg

150 LEK

17 Nën 20:32 Qen , Korçë

Malinois belg

1 LEK

19 Sht 18:21 Qen , Korçë

Qen

04 Sht 18:37 Qen , Korçë

Malteze, 4 meshkuj 2 femra!!

15 000 LEK

31 Gush 11:23 Qen , Korçë

Golden Retriever

200 EUR Çmimi me zbritje

23 Gush 19:18 Qen , Korçë

Kelyshe maltez ne shitje

150 EUR

23 Gush 17:09 Qen , Korçë

Kelyshe per shitje

150 EUR

27 Korr 18:25 Qen , Korçë

French Bulldog

1 100 EUR

14 Qer 15:10 Qen , Korçë

Qen sharri

19 Maj 18:55 Qen , Korçë

Shitet qen west highland terrier

100 EUR

09 Maj 14:31 Qen , Korçë

Pastor belg

08 Pri 23:30 Qen , Korçë

shes kelysha pomerian me minispic

2 000 LEK

18 Mar 19:30 Qen , Korçë

Qen shtepiak

100 LEK

14 Mar 22:44 Qen , Korçë

akita amerikan

250 EUR

14 Mar 22:44 Qen , Korçë

akita amerikan

250 EUR

14 Mar 22:32 Qen , Korçë

SHITEN

01 Mar 17:03 Qen , Korçë

Pitbull

40 LEK

20 Shk 18:16 Qen , Korçë

Pitbull

40 LEK

30 Jan 20:24 Qen , Korçë

Pastor gjerman rotwaler

1 EUR

10 Jan 16:23 Qen , Korçë

SHITEN KELYSH POMERANIAN

03 Jan 19:54 Qen , Korçë

Xhek Rrasell

1 EUR

15 Dhj 22:23 Qen , Korçë

Qen shari

30 LEK

09 Dhj 11:58 Qen , Korçë

Mini Spic

150 EUR

23 Nën 13:39 Qen , Korçë

SHITEN DY QEN MALTIBO

200 EUR

23 Nën 13:39 Qen , Korçë

SHITET QEN PUDELL

300 EUR

21 Nën 20:27 Qen , Korçë

Qen PITBULL

200 LEK

17 Nën 23:26 Qen , Korçë

Mini spitz kelysh

170 LEK

13 Tet 13:09 Qen , Korçë

Zagar I humbur

300 EUR

26 Sht 22:45 Qen , Korçë

Labrador

17 Sht 16:33 Qen , Korçë

minispic

16 Sht 13:21 Qen , Korçë

SHITET NJE CIFT PASTOR MALONOZ

249 EUR

12 Sht 11:09 Qen , Korçë

Dhurohen Këlyshë

09 Korr 20:04 Qen , Korçë

Qen

10 000 LEK

09 Korr 16:17 Qen , Korçë

Shiten dy qen rotwailer

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Kafshë shtëpiake | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione