Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qen Shitet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Kafshë shtëpiake | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:42 Qen , Durrës

French bulldog

Dje 06:11 Qen , Durrës

Pomerjan bo 2 muajshe femer

600 EUR

Dje 06:11 Qen , Durrës

Pomerjan bo 2 muajshe femer

600 EUR

Dje 06:11 Qen , Durrës

Kaukaz mix Tibetjan 3 m shum i eher

400 EUR

Dje 06:08 Qen , Durrës

Pomerjan bo 2 muajshe

600 EUR

Dje 06:08 Qen , Durrës

Kaukaz mix Tibetjan 3 m

400 EUR

21 Mar 17:39 Qen , Durrës

Rottwailer

21 Mar 17:39 Qen , Durrës

Cane corsa

21 Mar 17:39 Qen , Durrës

Shiten Labrador Cokollate !!

21 Mar 17:39 Qen , Durrës

Golden Retriever Super Rrace

21 Mar 17:39 Qen , Durrës

Klysh Labrador.Rrace e Paster.

21 Mar 17:39 Qen , Durrës

Poodle

21 Mar 17:35 Qen , Durrës

Haski

20 Mar 13:05 Qen , Durrës

Golden Retriever

200 EUR

20 Mar 11:21 Qen , Durrës

Jepen qen per adoptim

1 LEK

19 Mar 23:50 Qen , Durrës

Akita Inu

19 Mar 23:43 Qen , Durrës

Cocker Spaniel

19 Mar 23:43 Qen , Durrës

Malinois belg

19 Mar 23:29 Qen , Durrës

Shiten Beagle

18 Mar 15:29 Qen , Durrës

Shiten

250 EUR

15 Mar 14:33 Qen , Durrës

Shiten Chow Chow

15 Mar 14:30 Qen , Durrës

Maltez

15 Mar 14:30 Qen , Durrës

Pastor gjerman

15 Mar 14:27 Qen , Durrës

Husky

15 Mar 14:23 Qen , Durrës

rottweiler rrac e paster 100%

200 EUR

12 Mar 23:26 Qen , Durrës

Shitet qen labrador

100 EUR

12 Mar 21:39 Qen , Durrës

rodvailer

250 EUR

08 Mar 23:55 Qen , Durrës

Cane Corso

600 EUR

08 Mar 10:28 Qen , Durrës

Qen pastor gjerman

100 EUR

08 Mar 10:16 Qen , Durrës

Klysh pastori

100 EUR

06 Mar 16:33 Qen , Durrës

Shitet kolibe 80 mij lek

80 EUR

06 Mar 15:45 Qen , Durrës

Klysh Postori

100 EUR

06 Mar 13:07 Qen , Durrës

Shitet Cane Corso

05 Mar 17:57 Qen , Durrës

Chow chow okazion

350 EUR

05 Mar 12:42 Qen , Durrës

Shiten

250 EUR

03 Mar 12:39 Qen , Durrës

Labradoodle F1

300 EUR

02 Mar 14:00 Qen , Durrës

Qen Belgian Malinois

800 EUR

01 Mar 05:53 Qen , Durrës

labrador retriever 4 muajsh

180 EUR

27 Shk 18:57 Qen , Durrës

Shitet labrador mashkull

170 EUR

27 Shk 17:08 Qen , Durrës

Shiten

250 EUR

26 Shk 15:44 Qen , Durrës

Shiba inu

26 Shk 11:46 Qen , Durrës

Poodle Toy Apricot

550 EUR

23 Shk 10:47 Qen , Durrës

Shiten

350 EUR

21 Shk 11:48 Qen , Durrës

Derra

550 LEK

19 Shk 12:45 Qen , Durrës

German shephered

1 LEK

17 Shk 23:39 Qen , Durrës

Shitet qen pekinez !

200 EUR

17 Shk 19:17 Qen , Durrës

Shitet Alabai

700 EUR

15 Shk 15:25 Qen , Durrës

Pastor Gjerman (German shepherd)

500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Kafshë shtëpiake | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione