Lushnjë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 379
Të tjera , 13
Shpendë , 8
Mace , 2
26 Qer 11:01 ,

Minispic

230 EUR

17 Qer 18:36 ,

Klysh kangall

50 LEK

01 Qer 11:41 ,

Shitet

100 EUR

30 Maj 13:22 ,

Shitet qen “Bigell”

35 000 LEK

29 Maj 12:32 ,

Pitt

50 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 21:05 ,

Kelysh

100 EUR

19 Maj 12:46 ,

pitbull

90 LEK

29 Pri 08:40 ,

Qen pekinez

Në fillim