Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Lushnjë

Qen , 980
Të tjera , 30
Shpendë , 16
Mace , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:54 Qen , Lushnjë

Shitet aziati

Dje 21:53 Qen , Lushnjë

Shitet aziati

Dje 21:53 Qen , Lushnjë

Shitet aziati

Dje 21:53 Qen , Lushnjë

Shitet aziati

Dje 14:42 Qen , Lushnjë

Pastora belg

10 LEK

30 Maj 13:11 Qen , Lushnjë

Qen sharri

150 EUR

30 Maj 12:50 Qen , Lushnjë

Qen sharri

150 EUR

29 Maj 16:08 Të tjera , Lushnjë

SHESIM BLETE

130 EUR

29 Maj 09:26 Qen , Lushnjë

Belgian malinois femer

100 EUR

23 Maj 18:13 Qen , Lushnjë

Pastor belg malinos

23 Maj 10:54 Qen , Lushnjë

Mini Spitz

120 EUR

20 Maj 02:19 Qen , Lushnjë

Doberman

15 Maj 22:30 Qen , Lushnjë

Shitet kangalli

12 Maj 12:13 Të tjera , Lushnjë

Shes blete

200 LEK

04 Maj 22:54 Qen , Lushnjë

Rottwailer king

04 Maj 00:38 Qen , Lushnjë

Malinos belg black

03 Maj 22:21 Qen , Lushnjë

Shitet aziati

30 Pri 17:17 Qen , Lushnjë

Mini maltez

29 Pri 03:44 Qen , Lushnjë

Doberman amerikan

25 Pri 00:39 Qen , Lushnjë

Klysh sharri

50 LEK

05 Pri 16:16 Qen , Lushnjë

Qen

100 EUR

20 Mar 23:00 Qen , Lushnjë

Shitet femra sharrit

20 Mar 23:00 Qen , Lushnjë

Shitet aziati

20 Mar 00:29 Qen , Lushnjë

Shitet femra sharrit

07 Mar 20:49 Qen , Lushnjë

Malinois Belg.

06 Mar 20:46 Qen , Lushnjë

Pastor belg malinos

05 Mar 14:34 Qen , Lushnjë

Shes qen mini spitz

150 LEK

05 Mar 01:26 Qen , Lushnjë

Bishon frens

05 Mar 01:23 Qen , Lushnjë

Doberman

26 Shk 16:37 Të tjera , Lushnjë

Shitet Iguana e Vogel

1 LEK Çmimi me zbritje

25 Shk 11:42 Qen , Lushnjë

Cane corso

25 Shk 11:35 Qen , Lushnjë

French bulldog

19 Shk 21:22 Qen , Lushnjë

Maltese ne shitje

70 EUR

12 Shk 18:13 Qen , Lushnjë

Shitet aziati

12 Shk 18:13 Qen , Lushnjë

Shitet aziati

06 Shk 11:04 Qen , Lushnjë

shitet rotwiler

200 LEK

05 Shk 18:35 Qen , Lushnjë

Shitet femra sharrit

03 Shk 20:22 Qen , Lushnjë

Shitet aziati

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione