Lezhë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 145
Shpendë , 11
Të tjera , 7
Mace , 5
27 Tet 14:57 ,

Qeni agresiv

12 Dhj 20:35 ,

QenNë fillim