Lezhë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 149
Shpendë , 11
Të tjera , 7
Mace , 3
23 Korr 17:06 ,

Pitbull

380 EUR

23 Korr 16:46 ,

Nje cift pitbulla

380 EUR

24 Maj 18:52 ,

Achito

500 EUR

20 Mar 11:17 ,

Qen sharit

450 EUR Çmimi me zbritje

26 Mar 23:04 ,

shes qenin

600 EUR

22 Pri 17:22 ,

Pitbulla

80 000 EUR

23 Tet 10:09 ,

Shitet PITBULL

02 Pri 20:34 ,

Shitet qeni

26 Dhj 22:17 ,

Qeni

19 Dhj 23:01 ,

Klyshi

13 Dhj 19:57 ,

Rotwailer

23 Tet 23:06 ,

Qeni i sharrit

24 Sht 15:07 ,

shitet karabashi

14 Sht 18:25 ,

shitet

08 Korr 21:14 ,

golden retriever

02 Maj 21:44 ,

Pitbull

07 Mar 15:25 ,

shiten qent

21 Dhj 23:28 ,

shiten qentNë fillim